کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
اولین سری از برنامه #گپ_انقلابی

امام جمعه رستم : با رقص مشکل مردم حل نمی شود

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷:۲۳ کد مطلب: 9985

با همکاری جمعی از دانشجویان ممسنی و رستم و سایت خبری نورآنلاین نشست های تخصصی با عنوان کپ انقلاب برگزار می شود و به موضوعات مختلف در این زمینه پرداخته خواهد شدو به صورت متن و کلیپ منتشر می گردد.

به گزارش نورآنلاین ؛ امام‌جمعه شهرستان رستم در اولین سری از برنامه #گپ_انقلابی به مردم یک توصیه ابتدایی داشت: مردم از چنگ و دندان از انقلاب دفاع کنند.

 انقلاب اسلامی #مردم_سالاری اسلامی را جایگزین #خان_سالاری کرد. در همین شهر مصیری زمانی خان خیلی مطرح بود و خان نقطه تمرکز مردم بود اما انقلاب اسلامی نقطه کانونی خان را دگرگون کرد و مردم به جایگاه و ارزش حقیقی خود دست یافتند.
 

شهرستان رستم را قبل از انقلاب و بعد از انقلاب مقایسه کنید، ببینید چه تحولات عظیمی داشته بعد از انقلاب. تقریباً همه روستاهای شهرستان از امکانات جاده، آب، برق، گاز و امکانات زندگی در حد خوبی بهره مند هستند و البته هنوز نارساییهایی هست که مسئولین و نماینده مجلس برای حل آنان باید بیشتر تلاش کنند.

 #امام‌جمعه شهرستان در برنامه زنده #گپ_انقلابی در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان مبنی بر اینکه نقش ایشان در توسعه و پیشرفت شهرستان را طرح کرده بودند بیان داشتند؛
 در حوزه دینی بیشترین اثرگذاری را داشتیم، آمار نماز جمعه های قبل و بعد از بنده را بروید بررسی کنید تنها امام جمعه ای هستم که تا کنون در شهرستان رستم بیشترین نماز جمعه و جماعت را برگزار کرده است.در دسترس ترین و سهل الوصول ترین امام جمعه کشور هستم. هم از نظر ارتباط رو در رو و هم از نظر پاسخگویی از طریق تلفن همراه شبانه روز بدون هیچ محدودیت زمانی همیشه پاسخگوی مردم بوده و هستم.

 #امام_جمعه شهرستان رستم در برنامه #گپ_انقلابی: در جذب اعتبارات برای ساخت مسجد در روستاها، جذب بیشتر مردم به مساجد و فرایض دینی و اسلامی، در جذب بیشترین طلاب و روحانیون به شهرستان رستم، در به خدمت گرفتن حداقل بیش از ۳۰ طلبه در ماه های بخصوصی همچون محرم و صفر و رمضان در شهرستان رستم بخشی از خدمات این حقیر می باشد.

 


کلیپ /   در پاسخ به پرسشی مبنی بر نقش ایشان در عرصه خدمت رسانی به مردم شهرستان رستم در حوزه سلامت

 

نقش امام جمعه شهرستان رستم در عزل و نصبها و دفاع ایشان از مدیر تودیع شده اداره امور عشایر شهرستان رستم

 

 نظر امام جمعه شهرستان رستم درباره کارنامه نمایندگی دکتر مسعود گودرزی


 


پاسخ امام‌جمعه شهرستان رستم در پرسش یکی از مخاطبان مبنی بر نظر شما در خصوص برگزاری سلسله نشستهای نمایندگان ادواری مجلس شورای اسلامی

 دیدگاه امام جمعه شهرستان رستم در خصوص برگزاری برخی جشن های نامتعارف در #مدارس رستم و ممسنی
 با #رقص مشکل مردم حل نمی شود، مردم اشتغال و درآمد می خواهند


 


جمله سازی کوتاه و سریع امام جمعه رستم با برخی از کلمات

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم