کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

تجلی حضور حماسی و همدلانه مردم ممسنی در راهپیمایی 22 بهمن

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶:۴۱ کد مطلب: 9957

امروز مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان ممسنی همگام با مردم سراسر میهن عزیزمان ایران، تجلی حضور پرشور، حماسی و همدلانه در راهپیمایی 22 بهمن را به تصویر کشیدند و افتخاری دیگر بر تارک تاریخ ایران اسلامی افزودند.

22 بهمن، یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت ایران و این روز مبدل به یک روز فراموش ناشدنی و بزرگ برای ایرانیان است.
امروز مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرهای نورآباد ممسنی ، خومه زار، بابامنیر و ... با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل مشت های خود را گرده کردند و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.


راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، راه امام شهدا زنده است - خونی که در رگ ما است - هدیه به رهبر ما است،  اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست بار دیگر شور انقلابی خود رابه نمایش گذاشتند.


مردم بار دیگر با حضوری پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بر کفر جهانی، ثابت کردند که هر فشار، تحریم و سختی که از سوی استکبار علیه مردم این مرز و بوم صورت گیرد، بر مقاومت این مردم آگاه می افزاید و هیچگاه از حمایت ولایت دست بر نخواهند داشت.


راهپیمایی شهر نورآباد که از میدان حضرت امام خمینی (ره) آغاز و تا  میدان مصلی ادامه داشت، پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ و خانواده معظم شهیدان و همه دست در دست یکدیگر حضور داشتند و هر لحظه بر تعدادشان افزوده می شد. برغم اعلام حرکت راهپیمایی در ساعت 9 صبح، از نخستین ساعات امروز مردم ولایتمدار به سوی محل تجمع راهپیمایی حرکت کردند.


در پایان مراسم بیانیه ای در حمایت از نظام، رهبری، دولت و محکوم کردن توطئه های استکبار جهانی قرائت شد و مردم با گلبانگ تکبیر از این بیانیه حمایت کردند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنیراهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم