کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

صفر تا صد جنجال مسابقات والیبال بانوان / استعفاء یک طرفه با بیان رفتار غیر اخلاقی / نایب رئیس باید پاسخگو باشد نه استعفاء دهد

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰:۲۷ کد مطلب: 9956

توهین و دشنام مطمئنا پسندیده نیست و به شدت با این موضوع باید مخالفت کرد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین هفته پیش شهرستان ممسنی میزبان مسابقات والیبال بانوان استان فارس بود  و 8 تیم برتر استان با یکدیگر در سالن شهید حسینی شهر نورآباد به رقابت پرداختند . علاوه بر اینکه تیم نورآباد توانست به مرحله بعد راه یابد تجربه اولین میزبانی مسابقات را هم کسب کرد.

اما اخبار فضای مجازی به جای آنکه بیشتر کمک رسان به ادامه این روند باشد و میزبانی های بعدی را به ارمغان بیاورد باعث جنجالی شدن این میزبانی شد. مطمئنا میزبانی آن هم برای اولین بار می توانست با بی تجربگی برگزار کنندگان روبرو شود. که گزارش های منتشر شده در سایت های محلی و شبکه های محلی از این رخداد پرده بر می دارد و نگاهی به آنها خواهیم انداخت.

گفته می شود که در این مسابقات مهیا کردن خوابگاه ورزشکاران، امکانات سالن ورزشی، نحوه برگزاری مسابقات با مشکلاتی روبرو بوده است اما آنچه در این شبکه های بسیار بدان پرداخته شده موضوع یک #مورد_اخلاقی است و بارها عنوان شده است که در این میزبانی یک مورد اخلاقی رخ داده است.

اما جالب است بدانید این مورد اخلاقی آن چیزی نیست که خیلی ها فکر می کنند بلکه ورزشکاران می گویند توهین و دشنام یکی از دست اندر کاران اصلی مسابقات به تیم دختران نورآباد بوده و آنها ادعا می کنند که همین موضوع باعث باخت سنگین انها به تیم مرودشت شده است اما رئیس هیئت والیبال در گفتگویی این موضوع را تکذیب کرد.

البته توهین و دشنام مطمئنا پسندیده نیست و به شدت با این موضوع باید مخالفت کرد اما پس از مسابقات نایب رئیس هیئت والیبال به همراه برخی از مربیان بانوان دست به استعفاء زدند. اما سوال این است که نایب رئیس خود به عنوان یک مقام مسئول باید پاسخگو باشد نه آنکه استعفاء دهد البته همانطور که گفته شد اعتراض آنها نسبت به توهین انجام شده قابل پذیرش و انتظار می رود این موضوع از طرف اداره ورزش و جوانان بررسی و پیگیری شود و بیشترین دلیل استعفاء بانوان نیز بر سر همین موضوع می باشد.

افتتاح طرح های عمرانی در دهه فجر

از طرفی به نظر می رسد این کشمکش ها تنها مشکل والیبال ممسنی نیست و پیش از این هم موضوعات مختلفی بیان شده بود که نشات گرفته از نوعی دو دستگی در هییئت والیبال است و پس از انتخاب رئیس جدید این هیئت این مشکلات دو چندان شد.

 

لذا پیشنهاد می شود این دو موضوع هر چه سریعتر از طرف اداره ورزش و جوانان پیگیری شود اول اینکه ، دو دستگی رفع شود و دوم اینکه موضوع توهین بررسی و پیگیری گردد. همچنین انتظار می رود اگر کمبود و مشکل در برگزاری مسابقات وجود داشته تمام مقصرین مشخص شوند.

 

پایان گزارش /224224

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم