کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

جنجال در افتتاحیه پروژه های شهر خومه زار / آقای نماینده مردم آب می خواهند

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۵:۱۶ کد مطلب: 9954

شما آمده اید چند بلوار و آسفالت افتتاح کنید اما بدانید اولویت و دغدغه اصلی مردم مساله آب شرب است الان که زمستان است آبی وجود ندارد دیگر وای به حال ما در تابستان!

به گزارش خبرنگار نورآنلاین دیروز با حضور مسئولین شهرستان از جمله فرماندار ، شورای اداری و نماینده مجلس چندین پروژه شهر خومه زار افتتاح و کلنگ زنی شد که از مهمترین آنها می توان به بلوار ماهور و پارک شهر می توان اشاره کرد.

 

اما پیش از افتتاح و کلنگ زنی مردم با حضور در محله دوراهی شهر با نماینده و مسئولین دیدار کردند مهمترین خواسته مردم مسئله آب شرب بود.

 

مردم در اعتراض به نماینده شهرستان می گفتند: خومه زار هفته هاست مشکل آب دارد و بارها مسئولین قول رفع مشکل را داده اند اما به وعده ی خود عمل نکرده اند. چاه های شهر خشک شده است چون که بسیاری از آب منطقه به دیگر بخش ها منتقل می شود. در خصوص رفع مشکل خود فرماندار و خود نماینده  هم وعده دادند اما کاری انجام نداده اند.

 

قرار بود چاه جدیدی در شهر زده شود و مسئولین آبفا قول دادند ضرف مدت یک هفته این مشکل را حل کنند اما هفت ماه گذشته و هیچ کاری نکرده اند. قرار بود چاهی بین خومه زار و رازیانه کاری حفر شود که این کار هم انجام نشده است.

 

آنها از دکتر مسئود گودرزی خواستار رفع دعوای مدیران آبفا روستایی و شهری شدند و گفتند: اختلافات این اداره و مدیران عامل آنها باعث شده است که مسئولیت رسیدگی به شبکه آب شهر در بلاتکلیفی بماند.

شما آمده اید چند بلوار و آسفالت افتتاح کنید اما بدانید اولویت و دغدغه اصلی مردم مساله آب است الان که زمستان است آبی وجود ندارد دیگر وای به حال ما در تابستان!

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم