کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

عذر خواهی رئیس آموزش و پرورش از مردم ممسنی / متخلفین باید چندین برنامه فرهنگی اجرا کنند

۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۶:۱۷:۵۱ کد مطلب: 9943

چند روز پیش در یکی از مدارس ممسنی به بهانه جشن انقلاب دست به برپایی مراسم رقص و پایکوبی زده بودند که با واکنش رئیس آموزش و پرورش مواجه شد.

رضا امیری در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین در خصوص اجرای برنامه ی نا مناسب در یکی از مدارس که منجر به برپایی رقص چند تن از دانش آموزان شد گفت: من بابت این برنامه از مردم عزیز ممسنی عذر خواهی می کنم.

البته باید دقت کرد که این مدرسه یکی از مدارس فعال ممسنی در حوزه فرهنگی است و بار بیشتر برنامه های آموزش و پرورش را به دوش می کشد.

وی افزود: با این وجود تذکرات لازم به مدیر مدرسه داده شد و به صورت حضوری در مدرسه با معاونین و مدیر مدرسه دیدار کردم هر چند اقدامات قانونی در این خصوص صورت خواهد گرفت. اما پیشنهاد نیز داده ام که مدیران این مدرسه برای جبران این اشتباه باید چندین برنامه فرهنگی برگزار کنند.

 امیری در خصوص مطلب منتشر شده در سایت نورآنلاین نیز گفت: به هیچ عنوان معلمین ما سند 2030 را نخوانده اند چه برسد بخواهند آن را اجرا کنند و در سطح وزارت نیز چنین تفکری وجود ندارد

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم