کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

گلزار شهدای ممسنی به مناسبت دهه فجر عطرافشانی شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰:۲۵ کد مطلب: 9892

مسئولان و مردم ممسنی روز پنجشنبه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر، مزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، فرامرزی فرماندار ممسنی در این مراسم  با بر شمردن نقش و جایگاه والای شهدا گفت: شهدا مهمترین نقش را در مسیر اهداف انقلاب اسلامی ایفا کردند.بنابراین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی که جان خود را برای پیروزی انقلاب فدا کرده اند، وظیفه همه مسئولان است.
وی سرکشی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از برنامه های دهه فجر دانست و اظهار کرد: این دیدارها در قالب تجدید عهد با آرمانهای شهدا و انقلاب انجام می شوند.

گفتنی است شهرستان ممسنی در دوران انقلاب اسلامی بیش از 500 شهید به میهن اسلامی تقدیم کرده است.

غبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجرغبار روبی گلزار شهدا ممسنی در دهه فجر

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم