کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

نمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستم برپا شد

۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۵۲ کد مطلب: 9844

در این نمایشگاه و جشنواره که در سالن حجاب شهر مصیری برپا شد به دست ساخته های دانش آموزان، کتاب های حجاب و عفاف، آداب و رسوم محلی ، مسابقه آشپزی و ... پرداخته شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، سید اصغر حسینی رئیس آموزش و پرورشرستم در این خصوص گفت: کلیت جامعه دچار افسردگی و بی نشاطی و رنگ مردگی شده است که دلایل مختلفی دارد و احساس می شود باید در راستای تزریق نشاط در جامعه و کم رنگ کردن یاس و نا امیدی تلاش بیشتری کرد.

شاید این جشنواره ها بتواند کمی این فضا را تلطیف دهند اما در هر کار فرهنگی و هنری نوساناتی وجود دارد و انتظار داریم همه با نگاه باز به این جریان نگاه کنند تا بتوان شادی و نشاط را به جامعه نوجوانان و کودک برگردانیم.

 

نمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستمنمایشگاه رویش جوانه های هنر در شهرستان رستم

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم