کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

درمانگاه تامین اجتماعی ممسنی ۹۵% پیشرفت فیزیکی دارد

۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰:۳۳ کد مطلب: 9818

دکتر مسعود گودرزی نماینده محترم شهرستانهای ممسنی و رستم به همراه آقای علمداری رٸیس تٲمین اجتماعی نورآباد ممسنی از پروژه در حال تکمیل درمانگاه تٲمین اجتماعی شهرستان بازدید کردند.

حسن علمداری رٸیس تٲمین اجتماعی شعبه نورآباد ممسنی با بیان اینکه هدف از ایجاد این درمانگاه ایجاد حداقل امکانات برای بیمه شدگان شهرستان های ممسنی و رستم که از آن محروم هستند گفت: پروسه ارتقاء و توسعه برمبنای ضوابط سازمانی و در قالب بودجه طی برنامه های آتی قابل انجام خواهد بود.
وی افزود: احداث درمانگاه شهرستان نورآباد ممسنی ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تلاشهای مستمری که در حال انجام می باشد در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان خواهیم بود .


آقای علمداری اضافه کرد: تمامی بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تٲمین می‌توانند از خدمات بیمه‌ای این سازمان به صورت رایگان استفاده کنند.بر این اساس، در این درمانگاه خدماتی شامل دندانپزشکی،آزمایشگاه، پزشک عمومی، اطفال، زنان، داروخانه و… به مراجعان اراٸه خواهد شد.

با تکمیل درمانگاه تٲمین اجتماعی شهرستان ممسنی مشکلات بسیاری از افراد تحت پوشش این بیمه را می توان رفع کرد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم