کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

امام جمعه و فرمانده سپاه ممسنی با خانواده شهداء پیراشکفت دیدار کردند

۲۸ دي ۱۳۹۶ - ۸:۰۳:۵۱ کد مطلب: 9796

حجت الاسلام محمد یعقوبی امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه نورآباد ممسنی ، معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران با سفر به منطقه پیراشگفت با خانواده های شهداء دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، امید نصیبی فرمانده سپاه ناحیه نورآباد هدف از این دیدارها سرکشی از خانواده های شهدا را عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان روحیه بخش و موجب پشتگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر است. خانواده شهدا، فرزندان خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

از خودگذشتگی و ایثار شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس باعث گردید حتی یک وجب از خاک جمهوری اسلامی ایران به دست دشمنان نیفتاد .

پیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنیپیر اشگفت ممسنی

 

پایان گزارش /

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم