کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

واکنش پدر سجاد عبدالهی حواشی مطرح شده در خصوص نفتکش سانچی

۲۷ دي ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳:۵۲ کد مطلب: 9793

هنوز اطمینان ندارم که فرزندم در زیر آب رفته و یا اینکه بعد از انفجار، کشتی را ترک کرده است

به گزارش نورآنلاین، عبدالله عبدالهی' پدر سجاد گفت: از ابراز همدردی همشهریان ،هموطنان و اصحاب رسانه که جویای حال ما بودند سپاسگزارم.


وی افزود: فرزند من متعلق به تمام ایران است و از این بابت افتخار می کنم.


عبداللهی درباره ویژگی رفتاری فرزندش اظهار کرد: 'سجاد' از هر نظر، یک انسان مومن، فداکار، خوش اخلاق و مهربان بود و وابستگی خاصی به وی داشتم ؛در تحصیل نیز ی انگیزه و پشتکار بالایی بود.
وی ادامه داد: توقع و انتظار رسیدگی بیشتری به این حادثه داشتیم و این که گروه نجات در ساعات اولیه حادثه در محل حضور پیدا می کردند که اگر چنین می شد شاید سرنوشت به گونه دیگری رقم می خورد.
عبداللهی با بیان اینکه ابهام و سئوالات زیادی در این باره وجود دارد گفت : هیچ مستنداتی مبنی بر وجود فرزندم در این کشتی وجود ندارد و یا اینکه با قایق نجات نفتکش را ترک کرده است و یا اینکه گمانه هایی مبنی بر پوشیدن جلیقه نجات و پریدن در آب وجود دارد.


وی ادامه داد: هنوز اطمینان ندارم که فرزندم در زیر آب رفته و یا اینکه بعد از انفجار، کشتی را ترک کرده است واگر سواربر قایق نجات شده، در شرایط کنونی سرنوشت قایق چگونه است؟ و یا پس از تصادف وانفجار، وضعیت خطر در کشتی فعال شده است؟ که ما از آن بی خبریم.


پدر این دانشجوی دریانورد ادامه داد: ما انتظار داریم که در خصوص این حادثه و ابهامات مطرح شده از سوی مسئولان شفاف سازی صورت گیرد.

 

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم