کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

آب مهمترین نیاز مردم روستاهای پشت کوه رستم / شبکه آبرسانی روستا پس از دو سال هنوز آبی ندارند

۲۷ دي ۱۳۹۶ - ۹:۰۶:۵۶ کد مطلب: 9789

حسینی فرماندار شهرستان بهمراه بخشدار سورنا و مسئولین ادارات از مجموعه روستاهای دلی سالاری پشتکوه بخش سورنا بازدید و با روستائیان و عشایر دیدار نمودند.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، دلی سالاری از مجموعه روستاهای تلخ‌آب سفلی، تلخ‌آب علیا،  دلی بیک ،سماک، سید شریف شهدا، سالاری، پای تفت، ناری پت، نقاره خانه، جوبال، لویزک، شیر خوشی، گل گرد و ... تشکیل شده است.

 

این روستا ها که در یکی از محرومترین مناطق کشور قرار گرفته اند از کمترین امکانات رفاهی بی بهره هستند و یکی از دغدغه های اصلی مردم تامین آب آشامیدنی است . هنوز بسیاری از روستاها به وسیله تانکر آبرسانی می شوند و برخی از روستاها نیز دارای شبکه آبرسانی هستند اما آبی در درون لوله ها وجود ندارد.

 

حسنی بخشدار سورنا با تایید این نکات گفت: برخی از روستاها بیش از دوسال است که شبکه آبرسانی آنها کشیده شده اما هنوز با مشکل آب روبرو هستند.

 

حسینی فرماندار شهرستان رستم در حاشیه این بازدیدها بیان داشت: یکی از مهمترین اهداف دولت  رسیدگی به وضع مناطق محروم از جمله روستائیان محترم می باشد و بالطبع مسئولین شهرستان   نیز تمام سعی و تلاش خویش را در جهت حل مشکلات روستائیان بکار خواهند بست.


نماینده عالی دولت در شهرستان هدف اصلی از این بازدیدها را ارتقای اعتماد مردم نسبت به نظام و دولت عنوان کرد و ادامه داد: بسیاری از مشکلات مردم به دلیل عدم دسترسی به مسئولان مربوطه حل نشده و یا مورد توجه جدی قرار نگرفته است که با این نوع بازدیدها این مشکلات از نزدیک به گوش و نظر دولتمردان می رسد.


وی افزود:توسعه روستاها با مشارکت همه جانبه مردم امکانپذیر می شود و مشارکت و همیاری مردم در کمک به دهیاران و عمران روستاها موجب حل سریع مشکلات روستاها می شود.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم