کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

بیانیه بسیج دانشجویی شهرستانهای ممسنی ورستم در پی عروج جوانان بسیجی در حادثه دلخراش کشتی ساچی

۲۷ دي ۱۳۹۶ - ۸:۳۲:۰۶ کد مطلب: 9787

بسیج دانشجویی شهرستانهای ممسنی ورستم در پی حادثه نفت کش سانچی بیانیه ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:
تا دیروز، غرب و سینمای هالیود داستان غرق شدن کشتی تایتانیک را به روشهای مختلف به رُخ جهانیان می کشاند و از یک اتفاق ساده اقدام به حماسه سازی می کرد. اما اکنون تمام دنیا به عظمت و شکوه والای کارکنان و نیروهای بسیجی و خدوم کشتی نفت کش ایران پی بردند و مرگ‌ شهادت گونه آنان جهانیان را مبهوت خود کرده است.

اکنون‌ تمام‌ فیلمسازان، هنرمندان، شاعران و غزل سرایان کشورمان باید به افتخار این عزیزان سفر کرده قیام کنند و   حماسه آنان را با بهترین شیوه های هنری به صحنه نمایش درآورند.

 همچنین تمام‌ملت ایران به افتخار بسیجیان و دانشجویان بسیجی قیام کرده است که فرهنگ ایثار، شجاعت، و شهادت را بر امواج دریا و با رنگهای آتشین نقاشی کردند.

از میان این عزیزان سفر کرده عروج شهادت گونه جوانان بسیجی شهرستان نورآباد ممسنی  که همچون افسرانِ فقید در دو حوزه جنگ نرم( دانشگاه) و جنگ سخت(مآموریت) حماسه بی بدیلی خلق نمودند بار دیگر به تفکر و فرهنگ بسیجی در این کشور آبرویی مضاعف بخشید و جان تازه ای به این شجره طیبه بخشید.

دانشجویان بسیجیِ شهرستان ممسنی بار دیگر دَین خود را به انقلاب ادا کردند و از سهامدارانِ مقتدر فرهنگ و تفکر بسیجی در این کشور شدند. اکنون به بیان زیبای رهبر معظم انقلاب؛ جان دادن در راه خدمت به کشور افتخار بزرگی است و همین عروج عزتمندانه بر آلام و دردهای ما در فراق این بسیجیان می کاهد.

بسیج دانشجویی ممسنی ورستم  بدین وسیله از دست دادن

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم