کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

لزوم ورود معتمدین به مسائل حوزه فضای مجازی

۲۴ دي ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳:۱۰ کد مطلب: 9755

به همت کانون بسیج پیشکسوتان ناحیه نورآباد ممسنی، مراسم با شکوهی تحت عنوان همایش انس و مودت برگزار گردید.

به گزارش نورآنلاین، حجت الاسلام شریفی مسئول حوزه نمایندگی سپاه نورآباد در همایش انس و مودت و در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان این نهاد گفت: ترویج فرهنگ غربی در خانواده ها موجب غفلت و دوری جوانان از سبک زندگی اسلامی شده در جامعه اسلامی باید الگوی اسلامی را محور زندگی قرار دهیم.

وی افزود: تهاجم فرهنگی، گسترش ارتباطات نامتعارف و تاثیر مخرب شبکه‌ های ماهواره ‌ای، شبکه ‌های اجتماعی و فضای مجازی و نیز عدم کنترل والدین و عدم رشد سواد رسانه ‌ای خانواده ‌ها موجب، بروز مسائل و مشکلات اجتماعی متعددی شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ممسنی از بازنشستگان و معتمدین محلات خواستار توجه به فضای مجازی و پاسخ به شبهات دینی شد و عنوان کرد: فضای مجازی در پاره‌ای از مواقع نظام خانواده را مورد هجوم خود قرار داده و فرهنگ غربی را تبلیغ می‌کنند لذا انتظار داریم دلسوزان کشور و معتمدان جامعه در فضای مجاری به ترویج سبک زندگی اسلامی بپردازند.

یکی از نکات اصلی که دین مبین اسلام به آن اشاره دارد رعایت اصول در زندگی است، مملکت اسلامی ما رویکرد اسلامی دارد و ما باید از روایات و با الگو قرار دادن ائمه شیوه ی زندگی صحیح را بیاموزیم.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم