کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
کاهش جرائم تصرف اراضی در شهرستان ممسنی

از کشف 22 اره موتوري تا تشکیل 400 پرونده تخلف

۲۳ دي ۱۳۹۶ - ۸:۵۹:۲۵ کد مطلب: 9739

در مقایسه با سال های قبل از 94 به دلیل افزایش گشت زنی ها و همکاری مردم شاهد کاهش 10 درصدي جرائم در این حوزه هستیم.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، متاسفانه بلوط‌های زاگرس در منطقه ممسنی هیچ‌گاه آرام و قرار ندارند. گاهی آتش‌به‌جانشان می‌افتد و ایستاده می‌سوزند، یا گاهی هیزم عزا و عروسی و خاکستر می‌شوند و گاهی در کوره‌ها می‌پزند و زغال می‌شوند. بویژه اینکه چند سالی است بوسیله اره موتوري ها،  سودجویان و قاچاقچیان برای تولید زغال درختان را در چند دقیقه قطع می کنند و دست به فرار می زنند.

 

مسعودی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین با ابراز تاسف از این اقدام سودجویان بیان داشت: در یک سال گذشته فقط 22 اره موتوري از متخلفین کشف و ضبط شده است.

مسعودی رئیس منابع طبیعی شهرستان ممسنی

وی با اشاره به اینکه گشت زنی ماموران منابع طبیعی به صورت شبانه روزی در منطقه ادامه دارد گفت: خوشبختانه مردم نیز با شنیدن صدای اره برقی به ماموران اطلاع رسانی می کنند اما انتظار داریم همکاری مردم با اداره منابع طبیعی افزایش یابد.

 

مسعودی افزود: در یک سال گذشته در حوزه تخلف قطع درختان یا تصرف اراضی حدود400 پرونده تشکیل شده است كه در مقایسه با سال های قبل از 94 به دلیل افزایش گشت زنی ها و همکاری مردم شاهد کاهش 10 درصدي جرائم در این حوزه هستیم.

 

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم