کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

خودروهای داخلی چه کیفیتی دارند؟

۲۲ دي ۱۳۹۶ - ۹:۵۵:۳۶ کد مطلب: 9731

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در آذر ماه امسال منتشر شد.

بر اساس این گزارش در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی پایین‌تر از 25 میلیون تومان، دو خودروی قرار گرفته در این گروه شامل سایپا 131 و سایپا 132 همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان نیز، خودروهای تندر 90 پلاس اتوماتیک، ساندرو، پژو 207 اتوماتیک و پارس تندر چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای تندر 90 ایران خودرو، تندر 90 پارس خودرو، رانا، دنا پلاس، پژو 206 و پژو 206 صندوق‌دار نیز دارای سه ستاره از پنج ستاره کیفی هستند.

خودروهای نیو MVM 315، دنا، دانگ فنگ 30H، سورن، سمند تبریز، پژو پارس، ساینا و تیبا هاچ‌بک نیز دارای دو ستاره کیفی هستند. دو خودروی پژو 405 خراسان و تیبا نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان، هیوندای i10 دارای چهار ستاره کیفی است. چانگان CS35، آریزو 5 و جک J5 نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. لیفان ایکس 60 نیز همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

اما در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان نیز، دو خودروی سراتو و هیوندای i20 دارای چهار ستاره کیفی هستند. جک اس 5، تیگو 5 و هایما اس 7 اتوماتیک نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای سواری با سطح قیمتی بالاتر از 100 میلیون تومان، دو خودرو قرار گرفته در این گروه شامل نیو مزدا 3 و سوزوکی گراند ویتارا چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

منبع: ایسنا

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم