کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

دو نفر از مفقود شدگان حادثه نفت کش ایرانی نورآبادی هستند +عکس

۱۸ دي ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱:۱۸ کد مطلب: 9704

نفت‌کش سانچی ایران که ۱۳۶۰۰۰ تن نفت فوق سبک را به کره‌جنوبی منتقل می‌کرد با یک کشتی باری چینی که غلات را از آمریکا به چین حمل می‌کرد تصادف کرد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، نفت‌کش ایرانی‌ که دو روز پیش در سواحل شرقی چین با یک کشتی حمل غلات چینی تصادف کرد و هم اکنون عملیات جستجو برای ۳۲ خدمه نفت‌کش ادامه دارد. دو تن از افراد مفقود شده به نام های سجاد عبدالهی و پوریا عیدی پور از فرزندان ممسنی منطقه عالیوند جزو افراد مفقود شده میباشد. این دو جوان نورآبادی دانشجوی عرشه دانشگاه خارگ میباشند و این اولین سفر آنها بر روی کشتی بوده است. خانواده این عزیزان نیز از از سرنوشت آنها بی اطلاع هستند

 

گفتنی است  تیم‌های نجات همچنان در تلاش‌ هستند تا شعله‌های آتش نفت‌کش ایرانی‌ را کنترل و خاموش کنند. : نگرانی‌ها هر لحظه در این مورد بیشتر می‌شود که با داغ‌تر شدن آن، هر لحظه ممکن است نفت‌کش منفجر و غرق شود.

 

در خبرگزاری ها آمده است چین ۴ کشتی نجات و ۳ کشتی پاکسازی به منطقه ارسال کرده است درحالی که کره‌جنوبی یک کشتی و یک هلیکوپتر را برای کمک فرستاده است.

نفت‌کش سانچی ایران که ۱۳۶۰۰۰ تن نفت فوق سبک را به کره‌جنوبی منتقل می‌کرد با یک کشتی باری چینی که غلات را از آمریکا به چین حمل می‌کرد تصادف کرد.

 
پایان گزارش /224224
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم