کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

جشنواره همیاران برق با حضور طنز پردازان برنامه تلویزیونی شوئل دنا در ممسنی برگزار شد

۱۷ دي ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳:۳۹ کد مطلب: 9688

جشنی با عنوان همیاران برق در راستای تقدیر از دانش آموزان و معلمان ترویج دهنده صرفه جویی در مصرف انرژی و برق برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین این مراسم که در سالن امیر کبیر شهر نورآباد برپا شد با حضور طنز پردازان برنامه تلویزیونی شوئل دنا ( یاسوج) حال و هوای متفاوتی داشت. هرچند عدم اطلاع رسانی مناسب باعث کاهش استقبال مردمی شده بود و صندلی های خالی به چشم می خورد.

مهندس اذر مدیر دفتر تلفات شرکت توزیع برق استان در این همایش بیان داشت:  در سال گذشته فارس و شرکت توزیع برق استان توانست مقام اول رعایت الگوی مصرف را در سطح کشور کسب کرد و با همکاری دانش اموزان و همیاران برق توانستیم تابستان سال جاری را با کمترین میزان خاموشی پشت سر بگذاریم.

در این فرهنگ سازی برنامه های مدارس و همکاری دبیران و دانش آموزان نقش اساسی داشته است.

وی با تاکید بر استفاده از لامپ های کم مصرف گفت: بازده نوری لامپ های فوق کم مصرف ال ای دی 120 درصد ، لامپ کم مصرف 60 درصد و لامپ های رشته ای 10 درصد است. انتخاب لامپ پربازده در مصارف روشنایی ، به دلیل تولید گرمای کم و کاهش مصرف سیستم های برودتی منازل ،صرفه اقتصادی ندارد. استفاده از لامپ های پر بازده شاید نیاز به صرف هزینه اولیه در زمان خرید داشته باشد ، اما به دلیل مزیت های فراوان ، باعث کاهش مصرف و هزینه قبوض برق خواهد شد.


آذر افزود: انتطار داریم صرفه جویی در مصرف برق همچنان ادامه داشته باشد. آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه های مؤثر و با توجه به جامعه هدفی که زیرپوشش دارد می تواند نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی ایفا کند. آموزش مباحث مدیریت مصرف برق در مقاطع مختلف از سوی مربیان و معلمان آموزش و پرورش در کلاس ها و اعزام کارشناسان مدیریت مصرف در شهرستان ها برای شرکت در نشست آموزش خانواده لازم و ضروری است.

جشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنیجشنواره همیاران برق شوئل دنا در ممسنی

پایان گزارش /224224

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم