کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

رئیس جدید اداره امور عشایر شهرستان رستم معارفه شد

۱۷ دي ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳:۳۸ کد مطلب: 9687

رحیم فریدونی که از فرزندان بومی منطقه می باشد به عنوان رئیس جدید اداره امور عشایر شهرستان رستم معرفی شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، مراسم معارفه  رئیس اداره امور عشایر با حضور  آقای باقری معاون فرماندار شهرستان ، آقای دکتر یوسفی معاون توسعه منابع اداره کل امور عشایر استان فارس ، آقای سروش نیا مسئول بازرسی اداره کل امور عشایر و آقای نیکنام حراست فرمانداری  در محل فرمانداری برگزار گردید.


باقری گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری مهم ترین ارکان یک  مدیریت موفق است و یک مدیر خوب باید  خدمت صادقانه به خلق  را در اولویت کاری  خود قرار داده و انجام امورات محوله  آن در جهت رضایت باری تعالی و مردم باشد.


آقای یوسفی معاون اداره کل امور عشایر استان فارس در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله آقای صدری فر و آرزوی توفیق برای رئیس جدید این اداره خواستار ادامه روند خدمت رسانی در این حوزه به مردم شد وخاطر نشان کرد : یقینا با همدلی و همکاری به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.


گفتنی است در این مراسم آقای رحیم فریدونی که از فرزندان بومی منطقه می باشد به عنوان رئیس جدید اداره امور عشایر شهرستان رستم معرفی شد.

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم