کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

آیا زمین چمن مصنوعی در جویجان ممسنی اجرا نمی شود

۱۶ دي ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹:۲۵ کد مطلب: 9678

اجرای همزمان ده ها پروژه ورزشی شهرستان انقلابی در سازندگی ورزشی ست

به گزارش نورآنلاین، بهرام حیدری عضو شورای اسلامی روستای جویجان با انتشار مطلبی در فضای مجازی مدعی است علی رغم کلنگ زنی ، ولی طبق پیگیری های صورت گرفته نام روستای #جویجان از مناطقی که نماینده شهرستان وعده احداث چمن مصنوعی در آنها را داده بود حذف شده است .

متن گلایه بهرام حیدری به این شرح است

با توجه به کلنگ زنی پروژه سالن ورزشی شهرک جویجان در اردیبهشت ماه ۹۶ توسط مدیر کل ورزش و جوانان و نماینده محترم و فرمانداری و بخشداری و مهیا بودن زمین مذکور دلیل حذف شهرک جویجان از لیست ارسالی پروژه های ورزشی به استان چیست؟
با توجه به پی گیری های شورای اسلامی از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان هیچ گونه اعتبار و اسمی از شهرک جویجان وجود ندارد
آیا یک دهستان با چند هزار جمعیت و بیش از سی روستا از تقسیم  پروژه های ورزشی حق یک پروژه را هم در سال ۹۶ نداشتند و اگر هم ما جزء شهرستان محسوب نمی شویم تا از طریق فرمانداری سپیدان پی گیری نماییم!!

 

اما اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی در خصوص گلایه آقای بهرام حیدری عضو شورای اسلامی روستای جویجان در خصوص عدم اجرای پروژه زمین چمن مصنوعی در این روستا جوابیه صادر کرد

بسم تعالی
برکسی پوشیده نیست که نهضت سازندگی در ورزش ممسنی با سرعت بی نظیر خود در اجرای پروژه های متعدد، انقلابی دور از ذهن در این شرایط اقتصادی خاص بود که با مطالبه گری صحیح مردم و تلاشهای شبانه روزی دکتر گودرزی نماینده مردم فهیم شهرستانهای ممسنی و رستم و مدیریت اجرایی ورزش و جوانان ممسنی محقق شد تا بتوانیم توسعه ی اجتماعی در روستاها را بر وزن ورزش صرف کنیم.

جناب آقای حیدری عضو شورای اسلامی روستای جویجان آنچه در پاسخ نقد و گلایه ی حضرتعالی در خصوص پروژه جویجان باید گفت همان پیگیری های شما و پاسخی ست که به آن رسیدید!

این پروژه سالن ورزشی بوده است نه زمین چمن مصنوعی !
و باتوجه به اینکه بودجه لازم جهت ساخت این سالن ورزشی به سبب کمبود بودجه و عدم تخصیص آن به شهرستان تامین نگردید ، در سال ۱۳۹۶ و همزمان با سایر پروژه ها کلید نخورده است که به محض تامین اعتبار اجرایی خواهد شد.

اداره ورزش و جوانان ممسنی شما و سایر معتمدین و دهیاران در روستاها را امین و رابط خود در اجرای اهداف ورزش میداند و از این رو همواره شنونده و پاسخگوی هر نقد سازنده از طرف شما و سایر دوستان هستیم.

باشد که در برابر شما مردم فهیم ممسنی و اعتمادتان سربه زیر نباشیم و خدا از ما راضی باشد.

اجرای همزمان ده ها پروژه ورزشی شهرستان انقلابی در سازندگی ورزشی ست که تنها و تنها با اعتماد شما به فرزندانتان در سیستم اجرایی ورزش ممسنی قابل انجام بود.
از این رو همواره پیگیر حقوق قانونی شما مردم شریف ممسنی هستیم.
با تشکر و احترام
 

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم