کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

انهدام باند قاچاق درختان جنگلی در ممسنی

۷ دي ۱۳۹۶ - ۸:۲۷:۳۶ کد مطلب: 9601

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت این اداره و همکاری دستگاه قضایی محموله بزرگ قاچاق هیزم و چوب‌های جنگلی در ممسنی کشف و یك باند قاچاق این كالا منهدم شد.

به گزارش نورآنلاین، به نقل از روابط عمومی منابع طبیعی فارس، مهرزاد بوستانی گفت: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ممسنی حین انجام عملیات گشت و مراقبت در ایستگاه بازرسی پاسگاه دولت آباد خودروهای حامل هیزم و چوب جنگلی قاچاق را كشف كردند.
وی گفت: در این عملیات كه با همكاری و هماهنگی مراجع قضایی و انتظامی انجام شد، 5 دستگاه وانت بار، یك دستگاه تراكتور، به همراه یك دستگاه اره‌ی برقی كشف و توقیف شد.
بوستانی خاطرنشان كرد: در این عملیات یکی از رانندگان وانت‌بار حامل ذغال قاچاق با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان درگیر شد و ماموران را مورد ضرب و شتم قرار داد.
وی گفت: این فرد قصد فرار از دست ماموران و خارج كردن محموله از منطقه را داشت كه توسط نیروهای یگان حفاظت دستگیر شد.
بوستانی اضافه كرد: پرونده‌ی این متهمان پس از تكمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی ارجاع شده است.
مدیر کل منابع طبیعی فارس بر مبارزه جدی و قاطعانه با قاچاقچیان چوب و هیزم جنگلی تاکید و اضافه كرد: قاچاقچیان و مخربان اراضی ملی همواره زیر ذره بین قانون خواهند بود.
بوستانی ضمن قدردانی از همکاری مردم در شناسایی متخلفان عرصه‌های جنگلی گفت: از مردم درخواست می‌شود كه در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا مواجهه با موارد مشکوک در خصوص حمل ذغال یا چوب‌های جنگلی مراتب را به شماره تلفن شبانه روزی 1504 یگان حفاظت منابع طبیعی گزارش دهند .

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم