کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
تذکر به نماینده ممسنی

آقای مسعود گودرزی سفرهایتان تبعیض آمیز نباشد

۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۲۱:۰۰ کد مطلب: 9464

یکی از شهروندان بابامنیر با ارسال نامه ای به سایت خبری نورآنلاین نسبت به عدم توجه نماینده شهرستان به بخش ماهور میلاتی گلایه کرد.

به گزارش نورآنلاین ، در متن این نامه آمده است:

جناب آقای مسعود گودرزی نمانیده مردم تمامی مناطق شهرستان های ممسنی و رستم
سلام علیکم

خرداد ماه سال 95 بود که شما با تکیه بر صندلی سبز مجلس وظیفه سنگینی را بر دوش کشیدید تا صدای مردم محروم و فقیر شهرستان های ممسنی و رستم را به گوش مسئولین بالا نشین برسانید. از همان ابتدا و بویژه در سال 96 یک روند کاری شما بسیار پسنیده بود و آن سفر به مناطق محروم و بررسی مشکلات بخش های کم برخوردار است.

خوشبختانه روندی را پیش گرفته اید که به نظر بنده می تواند راه گشا باشد به جای آوردن وزیر و مسئولینی که مشغله کاری زیادی دارند دست به دعوت معاونین این افراد زده اید که شاید این افراد به دلیل مشغله کاری کمتر بتوانند کارهای خوبی برای شهرستان انجام دهند.

اما یک گلایه نیز از شما به عنوان نماینده مردم وجود دارد و آن اینکه؛ سفرهای شما تبعیض آمیز است. واقعا انصاف را در نظر بگیرید. در این دو سال بارها به مناطق دشمن زیاری و تنگ لله سفر کرده اید اما از منطقه ماهور میلاتی غافل بوده اید و بازدید شما و مسئولین شهرستان از این بخش محروم، انگشت شمار بوده است. باید در سفر به مناطق به جای توجه به سبد های رای به میزان محرومیت های مناطق توجه کرد.

البته ما ترک ها و لرهای بخش ماهور میلاتی همواره حرف هایمان صادقانه بوده است و هرگز نمی خواهیم بگوئیم که به دشمن زیاری یا تنگ لله سفر نکنید بلکه قبول داریم که این مناطق نیز محروم هستند اما باور کنید وضعیت ماهور میلاتی بحرانی است. خشک سالی های اخیر و مهاجرت شدید شاید باعث شود در سال های آینده نامی از ماهور باقی نماند.

 

این نکته را یاد آور می شوم که ممسنی بیش از هر جای دیگری مدیون ماهور میلاتی است. ماهور با دارا بودن به معادن نفت و گاز باعث شده است تا هر ساله اعتبارات2 و 3 درصد برای ممسنی در نظر گرفته شود و اگر پیشرفتی در شهرستان صورت گرفته به دلیل همین اعتبارات است. اما خود ماهور در پیچ و خم محرومیت باقی مانده است.

 

نگاه به ماهور باید عوض شود به ظرفیت های منطقه توجه کرد و دست از طرح های از کار افتاده چون کشاورزی دست کشید اصلا ماهور منطقه کشاورزی نیست بلکه یک منطقه معدنی و صنعتی است و باید دست به استخراج معادن گوگرد، گچ، نفت، خاک نسوز و ... زد که نتیجه ی این اقدام،  اشتغال زایی و جلوگیری از مهاجرت و رونق منطقه ماهور میلاتی می شود.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم