کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

نظارت و بازرسی از ادارات تبليغات اسلامی ممسنی و رستم

۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹:۴۹ کد مطلب: 9461

فعالیت هیئت نظارت و بازرسی از ادارات تبلیغات اسلامی و تشكل‌های قرآنی شهرستان‌های استان فارس آغاز شد.

به گزارش نورآنلاین، سیدحمید موسوی، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس در گفت‌وگویی، از آغاز فعالیت هیئت نظارت و بازرسی از ادارات تبلیغات اسلامی و تشكل‌های قرآنی شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: این هیئت متشكل از امین امیری، كارشناس قرآنی اداره امور قرآنی و محمد مهدی روحانی، یكی از قاریان ممتاز استان فارس است.


وی افزود: طرح بازرسی از ادارات و تشکل‌های قرآنی استان با هدف ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها و هدایت و ساماندهی طرح‌های فرهنگی قرآنی است که در مرحله اول هیئت بازرسی به شهرستان‌های کازرون، ممسنی، سپیدان و رستم اعزام شدند.


موسوی ادامه داد: این هیئت در این شهرستان‌ها ضمن بازدید از ادارات شهرستان، جلساتی نیز با حضور مدیران و مسئولان مؤسسات و خانه‌های قرآنی فعال برگزار كردند.


وی بیان كرد: هیئت بازرسی طی دو روز بازدید ضمن بررسی طرح‌های قرآنی و دستورالعمل‌های سازمان دارالقرآن الکریم پیشنهاداتی جهت اجرای بهترو گسترده‌تر فعالیت‌های قرآنی عنوان كردند و در گردهمایی که انجام گرفت، مشکلات و مسائل مهمی که در اجرای برنامه‌هاوجود داشت از طرف مسئولان تشکل‌های قرآنی چهار شهرستان نیز مطرح و بررسی شد.


سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینكه در ادامه سفر هیئت بازرسی از مکان بعضی تشکل‌های قرآنی چهار شهرستان نیز بازدید به عمل آمد، گفت: سفر و بازدید این هیئت از شهرستان‌های استان فارس ادامه خواهد داشت.

 

منبع: ایکنا

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم