کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

پاسخ شبکه بهداشت و درمان در خصوص عدم اجرای طرح بهار نکو

۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰:۳۵ کد مطلب: 9428

تقریباً ۸ الی ۹ ماه از وعده و وعیدهای مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاونت این دانشگاه برای راه اندازی مرکز مشاوره و ازدواج بهار نکو در ممسنی و رستم می گذرد. مرکزی که با راه اندازی شعبه آن در شهرستانهای ممسنی و رستم می توانست موجب تحولات چشمگیر و عمده در موضوعات متعدد مرتبط با خانواده ها باشد. اما متاسفانه این طرح عملیاتی نشد.

به گزارش نورآنلاین شبکه بهداشت و درمان ممسنی با ارسال مطلبی در خصوص مسائل مطرح شده پاسخ داد: طرح ازدواج خانواده و بهار نكو با همكاري نهاد  رهبري و معاونت بهداشتي دانشگاه  شروع و رَآه اندازي مراكز مشاوره بهار نكو در شهرستانهاي استان رااعلام كردند كه ابتدا قرار بود در شهرستانهايي كه ميزان طلاق بالاست رَآه اندازي گردد كه خوشبختانه در شهرستان ممسني ميزان طلاق در مقايسه با شهرستانهاي  ديگر كمتر بوده كه سال ٩٦ تاكنون ٩٧ مورد برآورده شده است .


از سي و دو شهرستان استان فقط ٨ شهرستان با شرايط اعلام شده موفق به اجرائ طرح شده اند و در بقيه شهرستانها بعلت كمبود فضاي فيزيكي و نيروي انساني هنوز رَآه اندازي نشده است  .

چون نحوه پذيرش نيروي انساني با شرايط خاص و محدود بوده و طَي دو مرحله  درخواست نيرو توسط سايت مربوطه و با همكاري فرمانداري و مركز بهداشت شهرستان اطلاع رساني شده و آزمون و مصاحبه از طرف دانشگاه انجام گرفته است كه تا بحال نتيجه آي از طرف دانشگاه و مركز بهار نكو به مسئولين شبكه بهداشت و درمان و مركز بهداشت اعلام نشده است .

لذا واضح است هيچگونه بي توجهي و سهل انگاري از طرف مسئولين بهداشت و درمان صورت نگرفته است  و پيگيري اين موضوع بيشتر از طريق مسئولين موسسه بهار نكو مي باشد .

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم