کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

ماجرای بی توجهی به بیمار در ممسنی از زبان مادر بیمار

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵:۰۷ کد مطلب: 9425

پس از انتشار متنی در خصوص بی توجهی به یکی از شهروندان در بیمارستان ممسنی شاهد انعکاس گسترده ان در بین مردم و اعلام مواضع متفاوت از سوی شهروندان بودیم.

پس از آن نیز رئیس بیمارستان ممسنی با ارسال یادداشتی مواردی از اخبار را تکذیب کرد و به همین دلیل گفتگوی مستقیم خبرنگار ما با مادر این بیمار را به شرح زیر میخوانید:

به گفته مادر و همراه بیمار؛ سعید صادقی، بیمار ۱۷ ساله دچار شکستگی ساق دست چپ شد و بنابر تشخیص خانم دکتر باقری پزشک بخش اورژانس بیمارستان حضرت ولیعصر(ع) شهر نورآباد ممسنی اقدام به گرفتن عکس از دست بیمار کردیم و قرار شد دکتر غلامی جهت رسیدگی به وضع بیمار مراجعه کنند.


وی ادمه داد؛ دکتر غلامی تقریبا ۲ ساعت پس از اطلاع رسانی به بیمارستان آمد و ضمن تایید شکستگی دست بیمار و نیاز ان به عمل جراحی گفت من در روز سه عمل انجام میدهم و عمل های امروز نیز تمام شده است پس بیمار را روز شنبه بیاورید.
مادر بیمار گفت؛ بنا به توصیه دکتر پس از اتل بندی به خانه برگشتیم و بیمار نیز درد شدیدی را تحمل میکرد تا اینکه روز شنبه صبح به بیمارستان مراجعه کردیم که نوبت عصر را به ما دادند.
ساعت ۱۵ عصر مراجعه کردیم و دکتر محمدی گفت؛ دکتر غلامی امروز سه عمل خود را انجام داده اند مگر این بیمار را عمل نکرده اند؟


سپس دکتر محمدی نیز ضمن تایید نیاز دست بیمار به عمل جراحی گفت؛ دوشنبه تعطیل میباشد و بیمار را روز چهارشنبه بیاورید برای عمل.
مادر بیمار اظهار داشت؛ به دلیل وضعیت وخیم پسرم مجبور به انتقال وی به کازرون شدیم که دکتر مربوطه به محض دیدن عکس شکستگی ، در دفترچه نیاز به جراحی اعلام کرد و با حضور در بیمارستان ولیعصر کازرون، دکتر آگاه دست فرزند ما را عمل کرد و این عمل تا نیمه های شب طول کشید.


مادر بیمار در خصوص وضعیت عصب های دست پسرش گفت؛ دکتر آگاه گفت که عصب ها آسیب دیده اند و اگر دیر تر میشد ممکن بود اسیب ها جدی تر میشد.
این مادر از سیستم مدیریتی ، برخورد پرسنل و رسیدگی به بیمار و احساس مسوولیت پزشک و رئیس این بیمارستان صمیمانه قدر دانی کرد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم