کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

اجرای طرح فلورای تراپی در سطح مدارس ممسنی

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲:۴۰ کد مطلب: 9424

طرح وارنیش فلوراید تراپی همگام با طرح ارتقاء سلامت دهان و دندان دانش آموزان شهرستان ممسنی به منظور پیشگیری اصولی از پوسیدگی‌های دندانی دانش آموزان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، جلسه هماهنگی های مربوط به طرح فلوراید تراپی مدارس ابتدائی شهرستان در دفتر مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان با حضور کارشناس مسوول بهداشت مدارس مرکز بهداشت شهرستان برگزار گردیده و مقرر شد که فلوراید تراپی دانش آموزان دبستانی توسط واحد بهداشت دهان ودندان و واحد بهداشت مدارس مرکز بهداشت انجام گیرد.

در اولین روز اجرای این طرح برای ۶۰۰ نفر از دانش آموزان فلورای تراپی انجام گرفت. ﻃﺮﺡ ﻭﺍﺭﻧﻴﺶ ﻓﻠﻮﺭﺍﻳﺪ ﺗﺮﺍﭘﻲ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ در سطح   مدرسه ابتدایی این شهرستان اجرایی می شود.

هدف از اجرای این طرح، ارتقا سلامت دهان و دندان دانش آموزان با سه هدف اصلی آموزش، پیشگیری و درمان است که  بهترین و مؤثرترین روش پیشگیری از بیماری‌های دندانی خدمات وارنیش فلورایدتراپی است که بین ۲۰ تا ۶۰ درصد از پوسیدگی دندان‌ها را کاهش می‌دهد.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم