کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

کارشکنی امور آب فارس در پروژه دشت بچه بازار رستم

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱:۱۰ کد مطلب: 9422

کانال تلگرام خبری شهر کوپن در خصوص بلاتکلیفی 22 ساله پروژه پمپاژ آب از دشت بچه بازار شهرستان رستم با انتشار مطلبی به کارشکنی امور آب استان فارس در این خصوص پرداخته است.

در این مطلب آمده است: درحالی که قریب به ۲۲ سال از استارت خوردن پمپاژ دشت بچه بازار کوپن می گذرد و این پروژه با سهلنگاری های متعدد اداره امور آب استان فارس هیچگاه عملیاتی نشد متاسفانه هنوز هم  این اداره بر کارشکنی های قبلی تاکید دارد و سرنوشت ۳۰۰۰ نفر انسان فقیری که قرار است از این پروژه امرار معاش کنند همچنان نامعلوم است.

با پیگیری های دکتر نوئی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان رستم قرار بر این بود  که  اجرای پروژه با اعتبارات جدید از اداره امور آب گرفته و به اداره جهاد کشاورزی واگذار شود ولی متاسفانه اداره امور آب نسبت به صدور مجوز برداشت آب و واگذاری پروژه بنا به دلیل نامعلوم کارشکنی میکند.

چراغی که بعد از سالها قرار بود روشنی بخش زندگی مردم زجر کشیده کوپن و بخش سورنا باشد متاسفانه با نظر تنگی برخی افراد بومی و اهمال اداره امور آب استان فارس می رود که برای همیشه خاموش شود.

امید است با پیگیری های نماینده مجلس دکتر گودرزی و مسئولین شهر کوپن مجوزات لازم از امور آب اخذ شود تا به خواست خدا اداره جهاد کشاورزی هرچه زودتر برای اجرای پروژه اقدام کند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم