کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

بهار نکو به ممسنی نرسید

۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۲۸:۳۱ کد مطلب: 9408

مسئولان مراکز بهداشت و درمان ممسنی به خواب رفته اند!؟ و یا اینکه خودشان را به خواب زده اند!؟

مرکز مشاوره "ازدواج و خانواده بهار نکو" طی هفته آینده در شهرستان کازرون با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح می شود تا بار دیگر مردم و  مسئولین شهرستان کازرون با مسئولیت شناسی و دغدغه شناسی نسبت به نیازها و کمبودهای محیط زندگیشان در جذب امکانات و خدمات دولتی از شهرستان همجوارِ خود یعنی ممسنی پیشی بگیرند و چرخه توسعه یافتگی خود را کاملتر و کاملتر کنند.

یقیناً به همان میزان که افتتاح این مرکز طی روزهای آینده برای مردم کازرون نشاط آفرین خواهد بود برای مردم ممسنی خبری ناراحت کننده و جای شرمندگی خواهد داشت. شهرستانی که آمار طلاق و مشکلات خانواده هایش از شهرستان کازرون بیشتر است و طبق آخرین آمار رسمی، شهرستان ممسنی رتبه نخست امار طلاق را در استان فارس دارا می باشد چرا باید محرومتر از همه شهرستانهای فارس در داشتن چنین مرکزی باشد!؟ و سوال مهمتر که باید روشنگری و شفاف سازی شود این است که؛
مسئولان مراکز بهداشت و درمان ممسنی به خواب رفته اند!؟ و یا اینکه خودشان را به خواب زده اند!؟

در این فضای تآسف بارِ بی تفاوتی مسئولان مرکز بهداشت ممسنی، مردم و مسئولان شهرستان رستم بیکار ننشستند و با دغدغه شناسی و اقدام فوری و قابل تحسین نسبت به راه اندازی شعبه مستقل در حوزه خود، تکلیف خودشان را با ممسنی مشخص کردند. خبرهای موثق حاکی است طی یک ماه آینده شعبه بهارنکو رسماً در شهرستان رستم با حضور مسئولین استان فارس افتتاح خواهد شد و این شهرستان دارای یک شعبه مستقل خواهد شد.
 
نتیجه این خواهد شد که؛  ممسنی تنها شهرستان استان فارس خواهد بود که از داشتن چنین مرکزی محروم خواهد شد. و جوانان و خانوادهای فهیم و با کرامت ممسنی باید برای آزمایشها و مشاوره های اجباری قبل از ازدواج و یا‌ مشاوره های اختیاری حین و بعد از ازدواج و یا مشاوره های روانشناسی خانواده به شهرستانهای همجوار رفت و آمد کنند و مسئولین ممسنی هم در پشت میز و صندلیهای گرم و نرم خود پُستها را بین همدیگر تقسیم کنند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم