کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج گلزار شهدای نورآباد غبارروبی شد

۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸:۴۷ کد مطلب: 9362

در این مراسم که صبح پنجشنبه با حضور فرماندار ،فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج ممسنی ،خانواده های معظم شهدا برگزار شد حاضران با نشار شاخه های گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

به گزارش نورآنلاین، عطر افشانی مزار شهدا و قرائت فاتحه بر قبور مطهر آنان از دیگر برنامه های اجرا شده در گلزار شهدا بود .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نورآباد مسمنی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر ادامه راه آنان تاکید کرد و گفت: شهدا زنده حقیقی، اسطوره شاخص و نمادی برای همه مسلمانان و چراغ راه خدمت مسئولان هستند .
سرهنگ نصیبی  افزود: شهدا نقش موثری در اعتلای ارزش های دینی و اعتقادی داشتند و ما در هر حال وظیفه داریم پاسدار خون شهداباشیم و زنده نگه داشت یاد و خاطره شهدا وتجدید بیعت با آنها وظیفه همه است .
امروز بسیجیان با اخلاص و پیروی از ولایت فقیه ادامه دهنده راه شهدا هستند و همه ما به نام بسیج و این که بسیجی هستیم افتخار می کنیم . بسیجیان که سربازان واقعی ولی فقیه هستند همواره در مسیر امام حسین (ع) گام بر می دارند و دغدغه آنها حفظ آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است و با حضور در گلزار شهدا نشان می دهند که از خون شهدای گرانقدر پاسداری کرده و از این راه لحظه ای غافل نمی شوند .

غبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهداغبار روبی گلزار شهدا

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم