کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
این بار کرمانشاه و دوباره راه اندازی جریان سپاه هراسی توسط دشمنان

فرمانده سپاه ممسنی : دشمنان از هر فرصتی برای تخریب سپاه استفاده می کنند

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵:۲۶ کد مطلب: 9340

ببینید برخی ها در شبکه های اجتماعی به دنبال ایجاد نا امیدی نسبت به سپاه هستند و در جریان کرمانشاه نیز کار می کنند و به موضوعات غیر اصولی و جزیی می پردازند.

امید نصیبی فرمانده سپاه نورآباد ممسنی در اولین روز هفته بسیج و در دیدار با پیشکسوتان سپاه و بسیج بیان داشت: هفته بسیج با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی آغاز  و در 5 آذر برنامه ی شکوه مقاومت با حضور و تجمع بزرگ بسیجیان برگزار خواهد شد و این برنامه آخرین برنامه هفته بسیج به حساب می آید که تجدید دوباره ای با آرمان های انقلاب است. اما در واقع هر روز را می توان روز بسیج دانست و بعد از فارق شدن از هر برنامه ای و مساله ای باید به دنبال رفع مشکل دیگری باشیم و کار شبانه روزی انجام دهیم.

این روها نقش عظیم بسیجیان با روحیه خدمات رسانی و محرومیت زدایی در قالب کارهای بسیج سازندگی عجین شده است که یکی از نمونه های آن را در منطقه زلزله زده کرمانشاه شاهد هستیم. اما در مقابل شاهد حملات ناجوانمردانه دشمن برای تخریب این نهاد مقدس می باشیم.

دشمن از طریق فضای مجازی از هر بهانه و فرصتی برای ضربه زدن به سپاه و تفکر بسیجی استفاده می کند تا این نهاد مقدس و پویا را در تفکر و دیدگاه جوانان بد جلوه دهد و جوانان را نسبت به سپاه ناامید کنند.

 

لذا از پیشکسوتان و بسیجیان و دلسوزان انقلاب انتظار می رود که در این حوزه ورود کنند و در وضعیت فعلی با تبیین مردم سالاری در اذهان مردم گام های بزرگی بردارند. در فضای مجازی به شدت به دنبال ضربه زدن به این مردم سالاری دینی هستند و از طرفی در مسائل مختلف شبهه افکنی می کنند در حالی که این شبهات پایه ای ندارند.

فرمانده سپاه بیشترین شبهات مطرح شده در فضای  مجازی را مربوط به مسائل دینی و تخریب نهادهای انقلابی چون سپاه و روحانیت و قرار دادن دین در مقابل ملیت و ... خواند و گفت: حملات بیشتر به سمت روحانیت و سپاه و نهادها و حرکت های ارزشی است. در چند سال اخیر معاندین انقلاب، بیشتر به سمت تخریب سپاه گام برداشته اند چرا که می دانند یکی از ستون های انقلاب همین سپاه و بسیج است لذا باید همه در این جریان مدافع باشیم.

 


همچنین در این نشست حجت الاسلام شریفی مسئول حوزه نمایندگی سپاه ممسنی گفت: بسیج باید برای جوانان دارای شور و نشاط باشد. جوانان متاسفانه امروزه غرق در شبکه های اجتماعی هستند و دشمن توانسته اینگونه آنها را مورد هجمه قرار دهد بنابراین باید در این مسیر تلاش کرد و اجازه نداد در این فضا، جوانان دچار تردید شوند و برخی با شبهه افکنی پوچ و پوشالی جوانان ما را به انحراف بکشند.

 انتظار می رود فرماندهان و مسئولین پایگاه ها و حوزه های مقاومت، برنامه ریزی در راستای همان شور و هیجان جوانی ترتیب دهند و بیشترین توجه را به این قشر داشته باشند دشمن بیکار ننشسته و به دنبال انحراف کشیدن جوانان است.

از طرفی بسبج بابد منجر به امید آفرینی برای مردم باشد برخی ها در شبکه های اجتماعی به دنبال ایجاد نا امیدی نسبت به سپاه هستند. ببینید در جریان کرمانشاه چگونه کار می کنند و به موضوعات غیر اصولی و جزیی می پردازند لذا باید برنامه ها به گونه ای باشد که برای دوستان امید آفرین باشد و مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید دارند.

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم