کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

برگزاری جلسه توجیهی سلامت برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور ممسنی

۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴:۴۵ کد مطلب: 9324

با مساعدت مسوولین دانشگاه پیام نور ممسنی در تاریخ طبق مصوبه کمیته جوانان و با هماهنگی و پیگیری واحد سلامت جوانان و نوجوانان و مدارس،جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود با حضور دکتر چوبینه ریاست مرکز بهداشت شهرستان ممسنی در ساختمان اداری این دانشگاه برگزار گردید.

جلسه توجیهی برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور با همکاری واحد سلامت و جوانان برگزار گردید.

با مساعدت مسوولین دانشگاه پیام نور ممسنی در تاریخ  طبق مصوبه کمیته جوانان و با هماهنگی و پیگیری واحد سلامت جوانان و نوجوانان و مدارس،جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود با حضور دکتر چوبینه ریاست مرکز بهداشت شهرستان ممسنی در ساختمان اداری این دانشگاه برگزار گردید.

همچنین طبق هماهنگی انجام شده توسط واحد سلامت جوانان،نوجوانان و مدارس ،واحد سلامت روان اقدام به برگزاری غرفه کوچکی با بهره گیری از پوستر،پمفلت،عکسها و تصاویر بهداشتی با هدف افزایش آگاهی دانشجویان در زمینه اطلاعات بهداشتی و آسیبهای اجتماعی برگزار کرد.

همزمان با این برنامه معاینات غربالگری ۷۰ نفراز دانشجویان توسط تیم سلامت مرکز بهداشت متشکل از ۲نفر پزشک و۳نفر کارشناس از ساعت ۸صبح الی ۱۳ انجام گردید.

درانجام این معاینات ریاست مرکز بهداشت نیز همکاری داشت.دراین معاینات غربالگری ومعاینات کامل خون ،پرفشاری ،دیابت ،BMI،قد،وزن،فشارخون،تغذیه ،سلامت روان،سوءمصرف مواد،تحرک بدنی و......انجام گرفت و آموزشهای مربوط به بیماریهای روانی وآسیبهای اجتماعی ومشاوره های روانی برای دانشجویان انجام گردید.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم