کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
فرمانده سپاه ناحیه نورآباد تشریح کرد:

اجرای 120 برنامه متنوع در هفته بسیج

۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷:۵۷ کد مطلب: 9321

در طول هفته بسیج، حوزه ها و پایگاه های مقاومت شهرستان ممسنی بیش از 120 برنامه متنوع برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین امید نصیبی فرمانده سپاه ناحیه نورآباد ممسنی در نشست خبری هفته بسیج گفت: امام خمینی (ره) با دور اندیشی خود و با تشکیل شجره بسیج در واقع انقلاب را بیمه کرد و در حالی که سی و هشتمین سال فعالیت بسیج را پشت سر می گذاریم مجموعه بسیج به یک درخت تنومند تبدیل شده که در مقابل توطئه های استکبار ایستادگی کرده است.

وی با اشاره به مهترین وظایف بسیج گفت: خدمت رسانی در راستای توسعه و پیشرفت  از جمله امور بسیج در در داخل کشور است و در مجامع بین المللی نیز مقابله با نقشه های دشمنان از دیگر وظایف بسیج و بسیجیان به حساب می آید.

نصیبی با اشاره به اینکه از 29 آبان هفته بسیج باشعار بسیج مظهر دین داری شروع خواهد شد، افزود: بسیج در عرصه های محتلف توسعه متوازن داشته است و با توجه به نیاز جامعه در مسائل مختلف ورود کرده و پشتیوان کشور قرار گرفته است.

بسیج یعنی انجام غیر ممکن ها و  حلال مشکلات، که این نشات گرفته از نگاه انقلابی بسیجیان است. لذا آشنایی نسل جوان با این اندیشه لازمه ی کار امروز است و  تجمع بزرگی در این راستا در 5 آذر و همزمان با سالروز تشکیل بسیج برگزار خواهد شد.

برنامه های متنوعی در طول هفته برگزار خواهد شد و 120 برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه  پیش بینی شده است که از جمله آنها می توان به اجرای طرح های سازندگی، ویزیت رایگان در مناطق محروم، برگزاری یادواره شهدا، برپایی همایش متعدد و ... اشاره کرد.

 

 

این فرمانده سپاه ناحیه نورآباد با ابراز تسلیت به خانواده جانباختگان زلزله غرب کشور گفت: با همیاری بسیج سازندگی اعزام تیم های کمکی در قالب بسیجیان متخصص به منطقه در دستور کار قرار گرفته است و ثبت نام نیروهای متحصص در قالب فراخون انجام شده و تعداد زیادی از  مهندیسن اعلام امادگی کرده اند.

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم