کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

روی ایران حساب نکنید ترکیه را دریابید!

۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶:۵۴ کد مطلب: 9298

قرار بود استان فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی به قطر نقش معین تجاری کشور ایران را ایفا کند اما به دلیل نبود مدیریت واحد عملا فارس از این ظرفیت محروم شد.

در حالی که با بحرانی شدن ارتباط بین قطر و عربستان، بازار قطر آماده پذیرش کالاهای صادراتی بود و ایران می توانست از این ظرفیت به وجود آمده نهایت استفاده را انجام دهد، اما کشور ترکیه گوی رقابت را از ایران ربود و بازار قطر را در دست گرفت.

قرار بود استان فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی به قطر نقش معین تجاری کشور ایران را ایفا کند اما به دلیل نبود مدیریت واحد عملا فارس از این ظرفیت محروم شد.
اخیرا یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی شیراز دلیل پرواز نکردن هواپیمای باری صادراتی به قطر را همکاری نکردن فرودگاه شیراز اعلام کرده بود  اما مدیر کل فرودگاه های استان فارس گفته است  که هواپیمای حمل بار به دلیل نبود بار برای صدور به کشور قطر یک هفته در فرودگاه شیراز زمین گیر بود.

پیگیری های خبرنگار ما نیز حاکی از آن است که کیفیت و بسته بندی نامناسب برخی از محصولات صادراتی که از شیراز به مقصد دوحه بارگیری شده از سوی قطری ها برگشت داده شده است.
در همین رابطه نیز مدیر کل فرودگاه های استان فارس گفته است متاسفانه بسته بندی سبزی و محصولات صیفی صادراتی که به فرودگاه شیراز آورده شد تا به قطر انتقال یابد، بسیار نامناسب و غیر استاندارد بود و سبزی ها همراه با گِل و در کارتون موز قرار داده می شد.

حقیقتا که لباس مدیریت برای برخی از مسئولان فارس گشاد است و با عملکرد نامناسبشان بصورت غیر مستقیم به قطری های پیام دادند روی ایران حساب نکنید ترکیه را دریابید!

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم