کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

المپیاد ورزشی مدارس دخترانه در شهر بابامنیر برگزار شد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۱۴:۵۳ کد مطلب: 9272

افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دختران با حضور دانش آموزان مدارس دخترانه به صورت هماهنگ در سالن ورزشی شهر بابامنیر برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین،  در این همایش افتتاحیه که اولیا و مدیران و دبیران و مسئولین ادارات و نهادهای بخش حضور داشتند ، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره از حضور پرشور دانش آموزان و اولیا و تلاش همکاران قدردانی نمود.

محمدرضا وزیرخانی با اشاره به اهداف نظام آموزش و پرورش در تربیت نسلی شاداب و با نشاط ، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای را یکی از راه های رسیدن به این اهداف دانست.

این مقام مسئول گفت: در گذشته به دلیل سبک زندگی و نوع محل سکونت‌مان سرگرمی‌های ما از جنس ورزش بوده است ولی با گذشت زمان و ورود تلویزیون جای این ورزش‌ها کم رنگ شده است، امروزه با رشد فناوری و ورود فضای مجازی باعث شده تا دیگر جوانان نسبت به قبل کمتر وارد عرصه‌های ورزشی شوند.

وی افزود: از جمله نکاتی که قابل توجه است کمرنگ بودن دختران در عرصه ورزشی است که باید شرایط خوبی برای حضورشان ایجاد کنیم. یکی از ویژگی‌های مسابقات درون مدرسه‌ای این است که نوجوانان، منتظر امکانات و افراد متخصص نمی‌شوند و با وجود محدودیت‌ها و امکانات کم به صورت خودجوش شروع به فعالیت می‌کنند.


گفتنی است در این همایش، دانش آموزان در قالب رشته های بسکتبال، شطرنج، بدمینتون، دومیدانی، ژیمناستیک، طناب زنی ،حلقه زنی و بازی های بومی محلی شرکت کرده بودند.

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم