کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

نورآبادی ها میزبان چند هزار زائر اربعین بودند

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۲۸:۳۰ کد مطلب: 9268

موکب مردمی شهر نورآباد روزانه میزبان بیش از 4 هزار زائر اربعین بود.

رئیس اوقاف و امورخیریه شهرستان ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین گفت: با همت مردم و برخی از ادارت و نهاد های شهرستان از 5 آبان ماه موکبی در مسجد صاحب الزمان شهر نورآباد برپا شد. که روزانه به صورت میانگین میزبان بیش از 4 هزار زائر اربعین بودیم.

عسکری با تأکید بر اینکه هزینه‌های موکب تماماً از محل نذورات، نیات واقفین خیراندیش و کمک‌های خیران تأمین میشود تصریح کرد: امسال علاوه بر تامین خوراکی و پذیرایی خدمات درمانی و اسکان زائرین نیز ارائه شد. 

با توجه به اینکه سلامت و بهداشت زائرین از اهمیت بسیاری برخوردار است، با همکاری اداره بهداشت و هلال‌احمر شهرستان ، گروه بهداشتی درمانی با حضور نیروهای امدادی و پزشکی در محل موکب مستقر شدند.

این مقام مسؤول افزود: با مشارکت‌های مردمی ، خدمت‌رسانی مناسبی به زائرین شد خوشبختانه مردم ممسنی و رستم و خیرین این منطقه همواره در برنامه های مذهبی و فرهنگی حضور و مشارکت جدی دارند.

 

گفتنی است در بخش دیگری نیز کمپ پاییش سلامت راه اندازی شده است که در این خصوص مهندس عبدالحسن چراغی مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گفت:در این بخش سلامت زوار اربعین حسینی پایش و بررسی می‌شود.

رئيس EOCو پزشك مسئول پشتيباني  EOCدانشگاه با حضور در شهرستان ممسني ضمن بازديد از كمپ پايش سلامت زائرين أربعين  حسيني  با قرار گرفتن در جريان تمهيدات و پيش بيني هاي انجام شده  در ارائه خدمات مشاوره و غربالگري به زائرين حسيني  توصيه ها و راهكارهاي اجرائي جهت نتيجه مطلوب را ارائه نمودند .

 

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم