کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

پاسخ فرماندار ممسنی در خصوص افزایش تعداد نانوایی ها

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۴۲:۲۵ کد مطلب: 9244

در شبکه های اجتماعی تصویری از یک نانوایی منتشر شده که بر روی بنر ورودی آن نوشته شده است به دلیل بی تدبیری مسئولین یا به عبارتی سوء مدیریت مجبور به تعطیلی این واحد شده ایم.

رحمت الله فرامرزی فرماندار ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین بیان داشت: اولا نسبت به اصل این قضیه که اینگونه اقدام کرده اند کار درستی نیست و استفاده از این کلمه شایسته نیست.

در ممسنی تعداد خبازی ها به 69 واحد شهری و 44 واحد روستایی می رسد. بجز 4 واحد بقیه از آراد یارانه ای استفاده می کنند و چندی پیش افزایش سرانه ی آرد یارانه ای برای انها در نظر گرفته شد.


 این تخلف نانوایی را با جدیت پیگیری می کنیم و اجازه نمی دهیم برخی ها فضای شهر را ملتهب کنند. علاوه بر این برخی ها کم فروشی دارند که نسبت به این مسئله بازرسی ها را تشدید می کنیم.

 از نظر قانونی مسئولین ممسنی به وظیفه خود عمل کرده اند. هر یک از مراجع صادر کننده مجوز کسب کار، حق ندارند به بهانه ی  اشباع بودن بازار از پذیرش تقاضا و یا ارائه مجوز قانونی، امتناع کنند این غیر قانونی است. حتی از دید دیوان عدالت ادارای نیز عدم صدور مجوز قانونی قابل قبول نیست

طبق قانون به تمام ثبت نام کنندگان قبل از تاریخ  یک مرداد ماه، باید مجوز راه اندازی نانوایی صادر شود. اما از این تاریخ به بعد  اجازه صدور نان یارانه امکان پذیر نیست ولی برای شهرک های جدید که نانوایی ندارند تبصره لحاظ شده است.


از طرفی جابجایی پروانه کسب یا محل کسب با بررسی اتحادیه و تایید سازمان صنعت معدن و تجارت بلامانع می باشد

بنابراین آن نانوایی تخلف کرده و مسیولین کار قانونی خود را انجام  داده اند پیشنهاد می شود نانوایی ها به دنبال رقابت و بالا بردن کیفیت باشند.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم