کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

سقوط تیم والیبال ممسنی

۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰:۲۲ کد مطلب: 9195

در دومین روز از مسابقات والیبال لیگ دسته اول استان فارس که به میزبانی داراب برگزار میشود صبح امروز تیم هیئت والیبال ممسنی مقابل منتخب داراب تن به #شکست ۲بر۱ داد.

مسابقات والیبال دسته اول باشگاه های فارس که به میزبانی شهرستان داراب در حال برگزاری است 10 تیم شرکت دارند و در 2 گروه با هم بازی می کنند.   در دور اول این مسابقات نیز، تیم رستم با نتیجه 2 بر صفر مغلوب تیم سپیدان شد اما تیم کوار  با همین نتیجه از سد ارسنجان گذشت.  همچنین تیم داراب با نتیجه 2 بر صفر برابر آباده به برتری رسید و تیم زرین دشت هم با همین نتیجه مغلوب تیم مرودشت شد.  تیم هیئت والیبال ممسنی نیز در مقابل تیم مرودشت با نتیجه نزدیک ۳بر۲ شکست خورد  .
اما عصر امروز در سومین دیدار مقابل آباده با حساب ۳بر۱ #پیروز شد و فردا در آخرین دیدار به مصاف ارسنجان خواهد رفت .

 سهام جعفری رئیس هیئت والیبال ممسنی ضمن اعلام این خبر گفت: متاسفانه والیبال ممسنی با آنهمه ادعا و سابقه سال گذشته این تیم به لیگ دسته اول #سقوط کرد و ما امسال فرصت کافی برای آماده سازی تیم نداشتیم.  
جعفری اضافه کرد: هنوز در خصوص حضور در بازی فردا تصمیم نگرفتیم و احتمال صعودمان بسیار ضعیف است .با این شرایط در تلاش هستیم سهمیه در لیگ برتر خریداری کنیم تا در لیگ برتر که هفته آینده برگزار میشود شرکت کنیم .

 

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم