کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

وامدار هيچ شخص، گروه و تشكل سياسي نخواهم بود

۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸:۰۵ کد مطلب: 9121

استاندار فارس بر حفاظت و صیانت از باغات شیراز تاکید داشت و گفت: تغییر کاربری ها نباید به گونه ای باشد که به باغات آسیبی وارد نماید و زمینه را برای از بین رفتن آنها فراهم نماید.
اسماعیل تبادار که در جلسه شورای برنامه ريزي و توسعه استان سخن می گفت، با بیان اینکه بايد در جذب اعتبارات استاني و ملي تلاش شود اظهار داشت: اساس كار اين شورا برنامه ريزي براي آينده استان متناسب با ظرفيت ها و قابليت هاي آن مي باشد.
 
استاندار فارس با اشاره به برنامه ششم توسعه اظهار داشت: اشراف جامع مديران به مباحث موضوعي و موارد مهم قوانين احكام دائمي برنامه ششم و بودجه سال 96 جهت ايجاد شرايط مساعد براي توسعه استان ضرورت دارد.
 
وي با بيان اينكه وامدار هيچ شخص، گروه و تشكل سياسي نخواهم بود ابرازا داشت: در انتخاب و ابقاي مديران دستگاهها پاكدستي، توانايي خدمت كردن صادقانه به مردم، مدنظر قرار دادن سياست هاي عمومي دولت و شايستگي مديران را ملاك قرار خواهم داد و به هيچ وجه تحت تاثير القائات فضاي مجازي  قرار نخواهم گرفت.
 
نماينده عالي دولت با بيان اينكه مديران بايد به حوزه كاري خود اشراف كامل داشته باشند افزود: بي شك تقويت مديراني كه دلسوز بوده وتوجه ويژه اي به استان و حوزه كاري خود دارند را در دستور كار قرار خواهم داد.
 
تبادار مبارزه با مفاسد اقتصادي را از سياست هاي دولت برشمرد و ابراز داشت: مبارزه با مفاسد اقتصادي به جد بايد دنبال شود و شايسته نيست عليرغم تلاش هايي كه در دستگاهها صورت مي پذيرد اقدام خلاف قانوني عملكرد دستگاه را زير سئوال ببرد.
 
وي بر تقويت بخش خصوصي تاكيد كرد و ابراز داشت: با توجه به محدوديت ها و تنگناهاي مالي دولت بايد از ظرفيت بخش خصوصي اعم از داخلي و خارجي بهره بگيريم و دستگاهها با تلاش فراوان زمينه تسهيلات اين امر مهم را بوجود آورند.


استاندار فارس بر حفاظت و صیانت از باغات شیراز تاکید داشت و گفت: تغییر کاربری ها نباید به گونه ای باشد که به باغات آسیبی وارد نماید و زمینه را برای از بین رفتن آنها فراهم نماید.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم