کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

برپایی نمایشگاه توانمندی عشایر و روستانشینان در بخش سورنا

۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۵۰:۳۸ کد مطلب: 9037

نمایشگاه روز ملی روستا و عشایر در بخش سورنا با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان رستم برگزار گردید

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، فرماندار شهرستان رستم در حاشیه این نمایشگاه گفت: با وجود جایگاه والای عشایر در اقتصاد، فرهنگ و امنیت کشور و نقش مهم آنها در تولیدات اقتصادی، ثبات فرهنگی و امنیت و مرزداری کشور، روزی به نام روز عشایر در تقویم رسمی جمهوری اسلامی وجود نداشت.


سید ابوطالب حسینی افزود: با پیگیری‌ سازمان امور عشایر و همکاری شورای فرهنگ عمومی کشور، پیشنهاد «روز عشایر» همگام با روز روستا (۱۵ مهر) به عنوان روز روستا و عشایر به تصویب رسید.

وی با تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه، محصولات، تولیدات و توانمندی‌های روستاییان و عشایر به خوبی در معرض بازدید مردم قرار گرفته است. عشایر و روستاییان نمونه بارز اقدام و عمل برای موضوع اقتصاد مقاومتی که دغدغه و تاکید مقام معظم رهبری است، بوده و با کمترین توقع و بیشترین تلاش، موضوع اقتصاد مقاومتی را در مرحله اقدام و عمل عینیت می‌بخشند. این رویکرد می‌‌تواند در میان آنان الگو سازی شده و به سایر جوامع نیز انتقال یابد.

نمایشگاه توانمندی عشایرنمایشگاه توانمندی عشایرنمایشگاه توانمندی عشایرنمایشگاه توانمندی عشایرنمایشگاه توانمندی عشایر

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم