کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

شهرآورد نورآبادی ها اعتبار لیگ #فوتبال فارس

۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷:۳۷ کد مطلب: 9030

فردا در دومین هفته سوپر لیگ استان فارس دو تیم نورآبادی لیدوما و امیرکبیر به مصاف هم می روند. این شهرآورد یکی از مهمترین بازی های این دوره از مسابقات به حساب می آید.

علی اکبر بازیار از پیشکسوتان فوتبال ممسنی در این خصوص به خبرنگار نورآنلاین، می گوید: قدمت تیم داری در ممسنی به پیش از انقلاب می رسد. در آن زمان در قالب تیم های منتخب در مسابقات مختلف شرکت می کردیم.

پس از انقلاب و بویژه در دهه 60 تیم های منتخب به تیم های با نام های گوناگون تبدیل شدند که یکی از آنها تیم پرسپولیس نورآباد بود.

استادیوم شهید لشکری در اوایل دهه 50 ساخته شد اما قبل از آن هم فوتبال در زمین های مدرسه ایزدی و كارخانه قند و دیگر نقاط شهرستان به صورت ویژه برگزار می شد.
پس از انقلاب نیز بارها در مسابقات مختلف ممسنی میزبانی را بر عهده داشت که همه این ها نشان از قدمت تیم داری در شهرستان و علاقه مردم به این ورزش است.

 وی در خصوص شهرآورد فردا بین تیم های امیرکبیر و لیدوما نیز گفت: این بازی در واقع مهمترین بازی لیگ استان فارس است که در هفته دوم برگزار می شود و حساسیت ها و هیجانات خاص خود را دارد.

این دو تیم همواره در سطح لیگ مدعی صعود بوده اند بنابراین هر دو تلاش های زیادی برای کسب پیروزی در استادیوم شهید لشکری خواهند داشت.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم