کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
گزارش تصویری :

در روز عاشورا چند هیئت عزاداری به امامزاده درب آهنینی رفتند؟

۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷:۲۳ کد مطلب: 8916

شهرستان ممسنی بیش از 200 هیئت مذهبی دارد که 57 هیات مربوط به شهر نورآباد است.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، سید درویش زاهدی راد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به حضور گسترده ی مردم و عزاداران عاشورایی در امامزاده درب آهنین گفت: شهرستان ممسنی بیش از 200 هیئت مذهبی دارد که 57 هیات مربوط به شهر نورآباد است.

امسال امامزاده سید علاء الدین محمد معروف به درب آهنین میزبان بیش از 45 هییت عزاداری بود و مابقی هیئت ها نیز به رسم دیرینه ی خود به طواف دیگر امامزادگان شهرستان رفتند.

 

مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم نیز در این خصوص گفت: حضور مردم در مراسم روز عاشورا و تاسوعای حسینی در امامزادگان ظرفیت بالایی است که باید مخابره شود و این را از رئیس اداره اوقاف نیز خواستم تا برای سال آینده در این راستا ورود کند و زیر ساخت های لازم برای مخابره ی این حرکت عظیم باید مهیا شود.

از طرفی در این راه خود مردم نقش اساسی دارند و در واقع نقش اصلی را ایفا می کنند و در انسجام این حرکت باید همکاری کنند.

عاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنیعاشورا در ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم