کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
گزارش تصویری :

شور عاشورایی در شهر نورآباد

۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵:۴۹ کد مطلب: 8915

اهالی شهرستان ممسنی امسال نیز همچون سال های گذشته با شوری خاص مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در روز عاشورا را برپا کردند.

به گزارش نورآنلاین، اگر روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی را قدم در خطه نورآباد ممسنی بگذاری، شور و شعوری دیگری را می‌بینی. آنجا حال و هوای دیگری دارد. هریک از کوچه‌ها به اجرای مراسمی پرشور و با حضور گسترده مردمی خبر می‌دهد.

همه آماده می‌شوند تا بار دیگر یاد و خاطره حماسه سرخ عاشورا را به‌خوبی و پرشورتر از سال‌های گذشته به نمایش بگذارند.

این عشق و ارادت دیرینه از پدران و گذشتگان سینه‌به‌سینه، سال‌به‌سال و نسل به نسل به امروز رسیده است. به محبانی که هرسال عاشورا دایره‌وار در جوار امامزادگان از جمله  امامزاده شیرمرد عالیوند، امامزاده علی و اسحاق شهر خومه زار  و امامزاده بابامنیر ماهور میلاتی...  گرد هم آمده تا ندایی دیگر از جنس ارادت به حسین (ع) سر دهند. بزرگترین تجمع عزاداران حسینی مربوط به امامزاده سید علاء الدین محمد شهر نورآباد است.

عزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنیعزاداری روز عاشورا در نورآباد ممسنی

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم