کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

جریمه سنگین فرماندار ممسنی برای رییس بهزیستی

۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰:۴۳ کد مطلب: 8846

ایا رئیس بهزیستی ممسنی تودیع خواهد شد؟


رحمت الله فرامرزی فرماندار ممسنی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین در خصوص خبر کذب مطرح شده از طریق روابط عمومی فرمانداری ممسنی مبنی بر تغییر مدیریت اداره بهزیستی گفت: این خبر از بی تدبیری و بی کفایتی رئیس بهزیستی است طرح این موضوع در فضایی که رسمیت دارد و بدور از شان ادارای است، باعث نگرانی در عموم مردم شد.

طبق هماهنگی های صورت گرفته با مدیر کل بهزیستی و نماینده شهرستان، در آینده نزدیک در خصوص حضور یا عدم حضور ایشان در سمت مدیریت بهزیستی تصمیم گیری خواهد شد.

با توجه به بازگشایی مدارس و فرا رسیدن ایام محرم، شهرستان نیازمند آرامش است و نباید مدیران اقدامی کنند که این آرامش بر هم بخورد.

طرح چنین مسائل وقیحانه و سبک سرانه از سوی هر کسی مردود است و از ناحیه هیچ کسی پذیرفتنی نیست.

اقای اکبری عنوان کرده اند که این اتفاق یک شوخی بوده است اما ما در مسائل شهرستان هیچگونه شوخی نداریم و برخورد جدی خواهیم داشت.

➖ فرامرزی در خصوص مسیول روابط عمومی فرمانداری نیز گفت: ایشان از سمت روابط عمومی عزل و هم اکنون هیچ مسیولیتی ندارد و در آینده نزدیک نسبت به تغییر جغرافیایی محل خدمت نیز اقدام خواهیم کرد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم