کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

گروه جدیدی به عنوان اصلاح طلبان ممسنی!

۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱:۰۵ کد مطلب: 8827

این گروه خود را اصلاح طلبان اصیل ممسنی می خوانند و لوح سپاسی به داریوش اسدی مدیر تودیع شده آموزش و پرورش اهدا کردند

از قدیم گفتند " اگر خدا بخواهد عدو شود سبب خیر"، البته الان دقیقاً مشخص نیست عدو کیه و کجاست؟! مهم این نکته است که شاید در طول عمر  اصلاح طلبی در ممسنی برای اولین است که این حزب برای هم شاخه و شونه می کشند و همدیگر را به جنگ سیاسی دعوت می کنند. نمونه آشکار این ماجرا، لوح سپاس تقدیمی به اقای اسدی مدیر مستعفی اموزش و پرورش است. گروهی که خود را اصلاح طلب اصیل می خوانند و مابقی را اصلاح طلبان بَدَلی.

لذا به نظر می رسد جریان تودیع و معارفه این روزهای مدیران و مسئولان شهرستان ممسنی بیش از آنکه زخم طایفه گرایی را تازه تر کرده باشد، همچون پُتکی سهمگین و کُشنده بر پیکره بی جان اصلاح طلبان ممسنی فرود آمده است.

اینکه اصلاح طلبان ممسنی بیایند و خودشان را به " اصیل" و " غیر اصیل" تقسیم بندی کنند و مرزبندیِ تهاجمی و تدافعیِ سیاسی  بین خود ایجاد کنند نشان از یک درگیری شدید و خاموش میان اصلاح طلبان ممسنی است که تازه نمود عینی پیدا کرده است.
 
 به حقیقت کلمه، در تحلیل محتوایی لوح سپاس تقدیمی به داریوش اسدی، گروهی که خود را اصیل می خوانند و پرچمداری آن را به عهده دکتر امینی گذاشته اند نشان از مرگ زودرس اصلاح طلبی در ممسنی است.

 بدون شک و به طور واضح  کنایه " اصلاح طلبی اصیل" و " غیر اصیل" خطاب به دکتر گودرزی نماینده وقت شهرستانهای ممسنی و رستم است. جالبِ همگی بخوبی بیاد داریم که همین دکتر امینی و حزب اصلاح طلبان اصیلش تا چندماه حتی بعد از انتخابات، در حمایت از نماینده وقت کوتاهی نکردند. اما اینکه چرا الان چند مدتی است بین سران دو جبهه به اصطلاح " اصلاح طلبان اصیل" و " غیر اصیل" جنگ لفظی و دشمنیِ سیاسی و حزبی به راه افتاده در یادداشتهای بعدی باید تبیین شود.  شاید یکی از دلایل اصلی این ماجرا آن است که گروه موسوم به " اصلاح طلبان اصیل" به سهم واقعی خود در پستهای مدیریتی شهرستان نرسیده اند و دنبال فشار و سهم خواهی از نماینده وقت هستند. و به همین خاطر از الان دارند اعلام می کنند که اگر سهم ما را ندهید فردا رقیبهای سخت انتخاباتی برایت ردیف می کنیم. همانگونه که در سخنان برخی از مدیران برکنار شده بیان شده است.

 در مجموع آنچه در این دوئل سیاسی   " اصلاح طلبان اصیل" و " غیر اصیل" نمود عینی پیدا کرده است این موارد اساسی است که؛
۱. اصلاح طلبان ممسنی با هم صداقت ندارند و نسبت به هم حُسن ظن ندارند و جنگ خاموش اندیشه ای و ایدئولوژی میان آنها شدیدتر از آن  است که فکر می کردیم.

۲. اینکه اصلاح طلبان در این شرایط بیایند و از طریق رسانه ها و آشکارا در ملآعام بین خود مرز بندی کنند و همدیگر  را به اصیل و غیر اصیل برچسب زنی کنند از بدترین و زشت ترین رفتارهای زننده حزبی است که در تاریخ پیدایش حزب اصلاح طلبان ممسنی سابقه نداشته است و رسوایی بزرگی است برای این حزب.
۳. با صراحت و شجاعت تمام مجدداً اعلام می کنم مرگ تدریجی اصلاح طلبی در ممسنی فرا رسیده است و نشانه های آن واضح و آشکار است.


نگارش:حمیدگنجایش

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم