کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

دختران و پسران نورآبادی بازیچه کانال های تلگرامی / آرایش های غلیظ در تب لایک + عکس

۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳:۳۰ کد مطلب: 8815

در برخی از کانال های تلگرامی ممسنی و رستم متاسفانه با راه اندازی چالش های عجیب به دنبال جذب مخاطب هستند و دختران و پسران جوانان برای اینکه تصاویرشان چند لایک بییشتر بخورد بازیچه ای این مدیران شبکه های اجتماعی شده اند.

به گزارش نورآنلاین، پیش از این در یک کانال طنز لری، چالش دختر و پسرهای خوشگل ممسنی و رستم راه اندازی شده بود که با واکنش های برخی از کاربران و هجمه کاربران به مدیر این کانال روبرو شد که مجبور شد بسیاری از عکس های بدحجاب را حذف کند.

 همچنین کانالی با راه اندازی کمپین لباس لری دست به انتشار تصاویر دختران زده بود اما این روزها چالش جدید به نام چالش پا راه اندازی شده است و در واقع چالش ها از چهره به پا رسیده است !
بحث اصلی این است که متولیان فرهنگی شهرستان چگونه می خواهند بر فضای مجازی شهرستان نظارت کنند مگر قرار نبود کانال های بالای 5 هزار مخاطب مجوز های لازم را بگیرند.

با گذشت زمان و تکرار این برنامه ها به نظر می رسید که این افراد علاقه زیادی به فرهنگ های اصیل لری ندارند بلکه از پخش تصاویر دختران و پسران لذت می برند و با راه اندازی چالش پا  مشخص می شود که برای این افراد ترویج فرهنگ اصیل لری مهم نیست بلکه فقط به دنبال سرگرم شدن و خوشگذرانی هستند. شاید هم پشت پرده ی این ماجرا بهره برداری های جنسی است!

 

پایان گزارش /224224

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم