کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

یادواره مرزداران شهید اسلام با شکوه برگزار خواهد شد.

۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸:۱۱ کد مطلب: 8814

همه تلاش و همت دست اندرکاران و برگزارکنندگان این خواهد بود که یادواره در همان تاریخ تعیین شده، یعنی ۷ مهرماه برگزار شود اما تغییر این زمان دور از انتظار نیست.

دکتر ضرغام صادقی، دبیر اولین یادواره مرزداران شهید اسلام( روستاهای مراسخون علیاء، سفلی) شهرستان رستم در دومین نشست خبری یادوراره که عصر امروز برگزار شد اعلام نمودند؛ در تلاشیم یادواره مرزداران شهید اسلام شهرستان رستم باشکوه برگزار شود. وی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس که همزمانی دارد با آغاز دهه اول محرم خاطر نشان کرد؛ به حقیقت کلمه مرزداران شهید ما همان نقش و رسالت مرزداران عاشورایی را ایفا نمودند و در دفاع از مرزهای جغرافیایی و اعتقادیِ انقلاب اسلامی، اقتدار واقعی را به میهن اسلامی هدیه دادند.

وی که خود از آزاده های سرافراز ۸ سال دفاع مقدس و فرزند شهید نیز می باشد خاطر نشان کرد؛ یادواره مردمی مرزداران شهید اسلام از مصادیق والای " فرهنگ آتش به اختیار" است که با همکاری و همیاری تعدادی از جوانان انقلابی، مردم و خانواده های شهدا، جانبازان، رزمندگان و مدافعان حرم دو  روستای مراسخون علیاء و سفلی در سطح محلی اما با معیارهای روزآمد، ابتکاری و همچنین با بازتاب گسترده رسانه ای در سطح شهرستان و استان در حال برگزاری است که به نوبه خود یکی از نوآوریهای خلاقانه در برگزاری یادواره شهداست.

دکتر صادقی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا امکان تغییر زمان برگزاری یادواره وجود دارد افزودند؛
همه تلاش و همت دست اندرکاران و برگزارکنندگان این خواهد بود که یادواره در همان تاریخ تعیین شده، یعنی ۷ مهرماه برگزار شود اما تغییر این زمان دور از انتظار نیست. وی افزود: همه تلاش ما این است که یک یادواره متفاوت و تآثیرگذار برگزار کنیم و اگر شرایط به گونه ای رقم بخورد که در تاریخ ۷ مهر نتوانیم یادواره را با کیفیت خیلی خوبی برگزار کنیم که مد نظر همه ماست تاریخ برگزاری آن تغییر خواهد کرد و این یک امر طبیعی است.

وی در ادامه سخنران اصلی یادواره مرزداران شهید اسلام را " سرلشکر دکتر محسن رضایی" اعلام کرد و افزودند که از طریق سپاه فجر استان فارس در حال مکاتبه و پیگیری هستیم که سرلشکر محسن رضایی را به شهرستان رستم دعوت کنیم و  انشاء الله اگر مشکل خاصی پیش نیاید وی سخنران اصلی یادواره مرزدارن شهید شهرستان رستم خواهند بود و در کنار سخنرانی در یادواره شهدا، ایشان با مردم شهرستان رستم دیدارهای مختلفی خواهند داشت.

در ادامه این نشست خبری جناب آقای داریوش انصاری به عنوان دبیر اجرایی یادواره آخرین گزارشها را در خصوص روند برگزاری یادواره ارائه نمودند.

➖دبیر اجرایی اولین یادواره مرزداران شهید اسلام نیز بر اهمیت و تآثیرگذاری یادواره های شهدا تآکید اساسی نمودند و افزودند؛ همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند باید از یادواره های قدیمی، سنتی و به سبک فاتحه خوانی عبور کنیم و یادواره های روزآمد و ابتکاری را جهت گرامیداشت یاد و مقام شهدای ۸ سال دفاع مقدس برگزار کنیم.

وی با تشکر ویژه از خبرگزاریهای سطح شهرستان بخصوص خبرگزاری خبر نورآباد و نورآنلاین که در انتشار اخبار یادواره بیشترین همکاری و مساعدت را دارند ابراز امیدواری کرد که این رسانه ها تا روز اختتامیه پشتیبان و حمایتگر ما در برگزاری با کیفیت این یادواره باشند و انتظار از دیگر رسانه های شهرستان می رود در این رسالت خطیر ما را همراهی کنند.
ایشان در خاتمه با تشکر ویژه از شخصیتها مختلف سیاسی، فرهنگی، ورزشی و همه سازمانها و نهادهای مختلف که با ارسال پیام یا تماس تلفنی و ارتباط با روابط عمومی یادواره، موجب دلگرمی و انگیزه آفرینی به دست اندرکاران یادواره شدند افزودند؛ این دلگرمی ها و حمایتهای معنوی مسئولیت ما را برای یک یادواره باشکوه و باعظمت سنگینتر نموده است و ان شاء الله بتوانیم با برگزاری موفقیت آمیز این یادواره بر افتخارات فرهنگی و ارزش مدار شهرستان شهید پرور رستم بیفزاییم.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم