کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi
طنز سیاسی

تش برق و زمین جِمِشک سیاسی استعفا در ممسنی و رستم

۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱:۵۴ کد مطلب: 8810

برخی از بندهای متن زیر به زبان لری نوشته شده است . . .

متن استعفاي " آقای کلاکرو" رئیس اداره " پرورشتیان و آموزشتیان " به خبرنگار نوران لاین ممسنی و رستم

برادر مهدی پور؛  دامت توفيقاته و اعلي الله مقامه في سایت نور آن لاین و نماینده محترم خبرهای آبکی شهرستانهای ممسنی و رستم و روستاهای تابعه  و ساير اقوام دوستان و آشنايان! و یکه تاز عرصه ی خبرنویسی...آخ خسته شدیم اما بعد..

راسيتش ما مانده بوديم كه استعفاي خودمون را در اين گیر و دار امواج استعفا به كي تقديم كنيم که دلمون مهلی خِنُک وابو! كه همچين دوزار بيرزد و اصلا تحويلمان بگيرد و اصلا برايش مهم باشد ولي از آنجاييكه شما را يگانه اسوه و اسطوره ی عرصه دنياي جنجال آفرینی و يگانه كلاغ مرد خبرنویسی! و البته مهلی قشنگ یافتیم بنابراين متن اين استعفا را به شما تقديم كرده! باشد كه در ظل توجهات حضرت بقيه الله اعظم ارواحناه لمقدمه ترابه! استعفاي مارا قبول كرده تا از اين دنياي قَرَقاطی رسانه ای نجات یابیم و پناه ببریم‌ به دنیای بی کاری و بی عاری،  انشالله تعالي والفرجه الشريف.
در پایان قابل ذکر است: امیدوارم از طایفه ما کلاکروها نیروی جایگزین را به جای بنده انتخاب نمایید و گرنه طایفه اینجانب که در استعفا دادن خیلی دست و دل باز است همگی سر دم استعفای خود را تقدیم آن عالی جنابان می کند و شهرستانهای ممسنی و رستم از نیروهای کارآمد خالیِ خالی خواهد شد و آسیبهایش دامن پاک شما را خواهدرفت و قطار پیشرفت شهرستان لاستیکهایش سوراخ خواهد شد و از پیشرفت جا می ماند. از ما گفتن و  از شما گوش ندادن.


در خاتمه؛ چیزی نشده دلم خیلی برای میز و صندلیم گرفته اگر امکان داره استعفای مرا قبول نکنید تا به عرصه خدمت برگردم

با سپاس از هیکل پهلوونیِ شما. دوستت دارم عاشقتم. آقای کلاکرو

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم