کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

بیانیه مسعود گودرزی شبیه یک مانور سیاسی است

۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰:۱۰ کد مطلب: 8806

ندای لر با انتشار بیانیه ای از طرف آقای فیروز صادقی نوشت: در پی انتشار بیانیه ای از طرف جناب آقای مسعود گودرزی نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تغییرات مدیریتی در شهرستان؛نکاتی را محضر افکار عمومی تقدیم میدارم:

 به نظر می رسد این اقدامات تعجیلی و صدور بیانیه و دامن زدن به اختلافات و حمله به رسانه ها؛ بیشتر شبیه یک مانور سیاسی برای موجه نشان دادن عدم حرکت خود در مسیر عمل به رسالت ها و وظایف ذاتی خود به عنوان نماینده مردم و احقاق حقوق واقعی آنان است و به نوعی یک فرار به جلوی عجولانه برای محق تصور کردن خود در اموری است که اساسا در چارچوب وظایف قانونی ایشان نمی باشد.

در زیر جهت مزید استحضار جناب نماینده محترم نمونه ای از تعهدات اخلاقی ایشان در زمینه محرومیت زدایی در زمان انتخابات را یادآوری مینمایم و شمه ای از وضعیت برخی روستاهای مظلوم و محروم شهرستان را معروض میدارم که شاید این نوشتار تلنگری باشد به ایشان، جهت پی بردن به وظیفه ی اصلی خویش که همانا رسیدگی به حال محرومان و خدمت به مستضعفین است و همچنین مرهمی باشد بر زخم دل های مردم زجرکشیده این دیار:
 جناب گودرزی عزیز؛ اینجانب فیروز صادقی روستا زاده ای از منطقه تنگ خاص شهرستان ممسنی،مزید استحضار مطالبی را خدمت جنابتان عرض مینمایم.
 برادر عزیز جناب گودرزی؛ قطعاً یکی از وظایف مسئولان محترم ؛ سعی در بالا بردن سطح زندگی و تامین رفاه و آسایش عمومی در روستاهاست. در این راستا گزاف نیست اگر بگویم منطقه محروم تنگ خاص به دیده فراموشی سپرده شده است. مردم خونگرم این منطقه التزام و اعتقاد قلبی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند و همگان شاهد نثار خون پاک جوانان این منطقه در جهت حفظ آرمان و ارزشهای ناب اسلامی هستند که سند این ادعا دو شهید و 17 جانباز ، 4 آزاده و بالغ بر 100 ایثارگر روستاهای این منطقه می باشد که چونان فانوسی هدایتگر بیداردلان می باشند.
آقای گودرزی ؛ باید بگویم تمام وجودم پر از آه و درد است ، پر از آه و درد است هنگامی که دستان چاک خورده، پینه بسته و بدن‌های نحیف و گونه‌های سرخ شده و خشکیده مردم منطقه‌ام را مشاهده‌ می کنم ، وقتی می بینم مادران و پدرانی را که تا همین دیروز بار تامین برخی نیاز‌های شهرستان را بردوش خود می کشیدند امروز بی یار و یاور مانده‌اند.

جناب آقای گودرزی؛ به خدای احد و واحد قسم دور از انصاف است اگر اقدام اساسی جهت حل مشکلات این مردم مظلوم انجام ندهید.

نماینده محترم؛جناب گودرزی؛
 آیا انصاف است مردم محروم این منطقه که اغلب کشاورز هستند جاده مناسب جهت تردد به شهر و همچنین جاده بین مزارع جهت انتقال محصولات خود(از جمله انگور) به بازار مصرف را نداشته باشند ؟
 آیا انصاف است مردم این منطقه آب شرب لوله کشی شده نداشته باشند و همچنان آب را با الاغ از چشمه تا روستا حمل نموده و استفاده نمایند؟
 آیا انصاف است مردم محروم این منطقه به جای نفت و گاز از هیزم برای سوخت خانگی استفاده کنند؟
آیا انصاف است؟
 به خدا قسم در پیشگاه خداوند متعال مسئولید اگر صرفاً بنشینید و نظاره‌گر باشید.

آقای گودرزی عزیز؛
 آیا مسئولین از وضع و مشکلات مردم مظلوم و محروم این منطقه مطلع هستند؟
 به خدا دور از انصاف است که مردم شریف و نجیب این منطقه آنقدر مورد بی مهری قرار گیرند.
نماینده محترم؛حداقل انتظار مردم این دیار مظلوم و محروم سرا از جنابعالی این است که با همان دیده ای به این منطقه بنگرید که به زادگاه خویش، منطقه ی بوان نگاه میکنید.
 در آخر تقاضا مندم جهت پایان دادن به سیاست پوسیده طایفه گرایی و با برداشتن عَلَم عدالت برمبنای شایسته سالاری و پیشه کردن عملگرایی؛فقر را از این سرزمین زدوده و امیدواریم با پیگیری مجدانه حضرتعالی بزودی شاهد تحول عظیم و رفع مشکلات مردم مظلوم این منطقه محروم باشیم.

فیروز صادقی
روستازاده ای از منطقه ی تنگ خاص

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم