کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

واكنش نماينده ممسني به منتقدان/از سايت ها تا تريبون نماز جمعه

۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵:۳۷ کد مطلب: 8804

مسعود كودرزي با صدور بيانيه اي به انتقاد هاي اين روزها واكنش نشان داد

مردمان شریف و نجیب شهرستانهای ممسنی و رستم
سلام علیکم

اینجانب به عنوان وکیل و خادم شما در مجلس شورای اسلامی از روزهای نخستین آغاز دوره نمایندگی، عهد و پیمانی با شما بسته ام که پیام رای شما مبنی بر لزوم "تغییر روندهای موجود" را تا حصول نتیجه و مجدانه پیگیر باشم. "تغییر" خواسته و مسوولیتی است که با آرای تاریخی شما بر عهده ی اینجانب گذاشته شده است. پس حق شما در این است که اینجانب نیز در این مسیر با استفاده از حق نظارتی مجلس شورای اسلامی، هیچ حد و مرزی جز مطالبات قانونی شما نشناسم.
اعتقاد داریم لازمه بهبود اوضاع، تغییر است. وقتی در نقطه ای قرار داریم که مطلوب نیست باید با ایجاد تغییر به نقطه مطلوب برویم. این تغییر گاه در برنامه است و گاه در مدیریت که در هر دو حالت موافق و مخالف دارد. متاسفانه در این بین برخی با ایجاد سر و صدا و آلودن فضا سعی بر بهره برداری های شخصی و باندی نموده و عده ای دیگر بغض های شخصی شان را پشت این اعتراضات تخلیه کرده و دسته ای دیگر که مدام در تلاش برای اختلاف افکنی در شهرستان هستند به نوعی دیگر وارد ماجرا می شوند! اما حقیقت این است که این تغییرات جزیی از اهداف تحول و لازمه بهبود اوضاع است، خواه خوشایندمان باشد خواه نباشد.
در چند روز اخیر شاهد آن بودیم در پی چند تغییر مدیریتی که پس از ارزیابی های نظارتی یا انجام گرفته اند و یا در شرف وقوعند، در برخی تریبونها، برخی رسانه ها و نیز از جانب مدیران تغییریافته با فصاسازیهای غیراخلاقی و نادرستی روبرو شده است که متاسفانه اگر شفافیتهای لازم ایجاد نگردد، زبانهایی که تا کنون در جهت تضییع و پایمال شدن حقوق مردم و اموال عمومی چرخیده اند، درازتر از سابق خواهند شد و بدهکاران اعتماد عمومی حالت طلبکار به خود میگیرند.
اینجانب در گزارشی مفصل، به اطلاع شما خواهم رساند که تنبلی و سستی و بعضا سو مدیریتهایی که بطور شبکه ای در شهرستانهای ممسنی و رستم و با دخالت عوامل بیرون از شهرستانها انجام میشد، چه آسیبهایی به روند توسعه شهرستانهایمان وارد نموده است و چگونه اموال عمومی و منابعی که درصورت مدیریت صحیح میتوانسته اند به توسعه کمک کنند متاسفانه بر باد رفته اند و ما مانده ایم با حجم انبوهی از نابسامانیها و عقب ماندگیها، که جز با همراهی عمومی و ایجاد شفافیتهای لازم راهی برای بهبود اوضاع نمانده است.
به نحوه مواجهه ی برخی جریانات با اغاز تغییرات مدیریتی دقت بفرمایید. از تریبون مقدس نماز جمعه از مدیران ضعیف و ناکارامد و پایمال کننده منابع عمومی حمایتهایی نادرست صورت میگیرد که نمیتوان نسبت به مبنای این حمایتهای ناصواب و خلاف رای مردم نگاه خوشبینانه داشته باشیم. در برخی سایتها لیست بلند بالایی از مدیران تهیه میشود که از طایفه ای خاص هستند و دیگر به این نکته توجه نمیشود که بسیاری از این مدیران از قبل از دوره نمایندگی اینجانب نیز حضور داشته اند و هرکدام از دستگاهها و ادارات و بانکها و … هم ضوابط خاص خود را دارند. حدس و گمانهای منتشره نیز در بسیاری موارد مبنایی ندارند و برخی نیز با بی اطلاعی و به شکلی کاملا غیر اخلاقی تنها فضاسازی های سیاسی و مغرضانه انجام میدهند و هدفشان نیز آسیب زدن و افزایش هزینه های شهرستانهای ممسنی و رستم است و لاغیر.
گرچه اینجانب وظیفه ی نظارتی خود را بطور جدی پیگیرتر خواهم بود و تا کنون نیز سعی و تلاشم بر اتخاذ رویکرد بردباری و صبر و حلم بوده است، اما ظاهرا مدیران شبکه ای ناتوان فهم درست و اخلاق مدارانه ای از حلم اینجانب نداشته اند و به جای عذرخواهی از مردم، بیانیه هایی بی محتوا و سبک در فضاها منتشر میکنند. اینجانب باز هم از همگان دعوت میکنم که رعایت اخلاق انسانی و تلاش برای توسعه و رفع کمبودها و مشکلات شهرستانهای ممسنی و رستم محور اصلی رفتار و مدیریتها باشد. و مجددا نیز با صراحت اعلان میدارم که بی توجه به مقاومتهای خلاف نظر مردم، وظیفه نظارتی خود را با قدرت ادامه خواهم داد و در صورت لزوم موارد ناگفته ای را نیز با شما مردمان شریف و نجیب در میان خواهم گذاشت.
از همگان کمال تشکر و قدردانی را دارم. انشالله که همگی در مسیر خیر و صلاح مردم قرار داشته باشیم.


                    مسعود گودرزی
نماینده مردم شریف ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم