کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

شفاف سازی عبدالرضا مرادی در خصوص راه آهن فارس - خوزستان

۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹:۳۳ کد مطلب: 8801

شهرستان ممسنی پر از پروژه های ملی تعریف شده ای است که عملیات اجرایی آنها یا متوقف شده و یا از یاد رفته است که از جمله آنها می توان به پتروشیمی، سدپارسیان، محور قائمیه بابا میدان و ... اشاره کرد.

اما شاید فراموش شده ترین طرح و مهمترین آنها اتصال ممسنی به خط راه آهن جنوب باشد. #عبدالرضا_مرادی #نماینده دوره هشتم در این خصوص به نورآنلاین گفت: این پروژه را توسط نمایندگان کازرون، دهدشت، گچساران، فارس و ... پیگیری کردم و وزارت نفت متعهد شد 50 درصد هزینه ی آن به ارزش 550 میلیارد تومان  را پرداخت کند و ما بقی را وزارت راه و ترابری برعهده بگیرد.

 با فشار های و پیگیری های زیاد و حتی طرح سوال از وزارت توانستیم کمیسیون 32 آن را اخذ کنیم و وزارت نفت با پرداخت هزینه موافقت کرد و تفاهم نامه ای بین وزارت خانه ها نوشته شد.

این طرح به خاطر چند پروژه ای شدن در ردیف بودجه ملی قرار گرفت و دوران مسئولیت من به پایان رسید و باید برای قرار گرفتن پروژه در ردیف ملی مستقل،  پیگیری ها صورت می گرفت اما نمی دانم بعد از دوران نمانیدگی من چه اقداماتی انجام دادند! و اصلا پیگیری کردند؟

تمامی این اسناد و تفاهم نامه ها موجود است و آن ها را دارم. مسئولین کنونی شهرستان باید بدانند این پروژه اهمیت بسیار زیادی دارد و به عنوان یک پروژه زیربنایی در راستای توسعه و پیشرفت است.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم