کانال تلگرامی نورآنلاین شماره تلفن خبرنگار نورآنلاین جمیل نورآنلاین ارتباط با نورآنلاین- تماس با نورآنلاین logo-samandehi

وجود 700 شرکت تعاونی در ممسنی

۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳:۴۸ کد مطلب: 8791

بزرگترین شرکت تعاونی شهرستان 3 هزار عضو دارد

کامبیز گودرزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار نورآنلاین بیان داشت: 13 شهریور آ؛غاز هفته تعاون بود که در این مدت برنامه های مختلفی از جمله غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان، برررسی وضعیت شرکت های تعاونی، مراسم تجلیل از تعاون های برتر شهرستان و ... . برگزار شد.

وی گفت: حدود 700 شرکت تعاونی در شهرستان ممسنی ثبت شده که بیشتر آنها در حوزه های خدمات ، کشاورزی، مسکن، صنابع دستی، خدمات آموزشی  و ... فعالیت می کنند.

کامبیز گودرزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی

در کار های دولتی همواره اولویت با شرکت های تعاونی است چرا که این شرکت ها کار آفرینی می کنند همچنین تسهیلات مناسبی ارائه می شود و قرار است بازهم نگاه ویژه ای به آنها شود لذا از مردم انتظار می رود که اقدام به فعالیت های اقتصادی در راستای شرکت های تعاونی انجام دهند. شرکت تعاونی را با چند عضو خانوادگی نیز می توان تشکیل داد و در حوزه های مختلف فعالیت کرد.

 بزرگترین شرکت تعاونی شهرستان، مصرف فرهنگیان است که انتخابات هییت رئیسه آن برگزار می شود و 3 هزار معلم و فرهنگی عضو آن هستند و بیش از 20 سال قدمت دارد.

نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

جستجو:

شهروند خبرنگار

سوژه ها و ایده های خود را جهت انتشار و پیگیری در نورآنلاین ارسال فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
عنوان:
نظر شما و شماره همراه:

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Copyright© noronline.ir, all rights reserved

طراحی و پیاده سازی : سفیر سیستم